Darmowe próbki
Gwarancja zwrotu
Dostawa w ciągu 3-5 dni

Acqua Di Parma COLONIA SANDALO

Eau de Cologne spray dla mezczyzna

AROMA WSPÓŁCZESNYCH Rycerzy

COLONIA SANDALO firmy Acqua di Parma to męska „woda perfumowana Colgne Concentrée”, która wchodzi w skład rodziny Woody Aromatic wprowadzonej na rynek w 2016 roku.

To nowe perfumy przeznaczone dla mężczyzn charakteryzujących się elegancją i wyrafinowaniem, którzy szukają wyjątkowego aromatu, by stworzyć swój własny znaczek tożsamości. Zawarta w „Ingredient Collection” kolekcja zapachów stworzonych wokół niezbędnych i kultowych nut w świecie perfumerii.

Tym razem prawdziwym bohaterem jest drzewo sandałowe, specjalny drzewny aromat, który wyróżnia się kremowością i uspokajającymi mocami w sektorze aromaterapii. Jego czysty i naturalny charakter sprawia, że perfumy te są prawdziwym skarbem w świecie wysokiej perfumerii, selektywnym i wykwintnym produktem dla najbardziej smakoszy perfum.

ŚWIEŻE I BEZPIECZNE . Kreacja reprezentująca sztukę High Perfumery, jednocześnie świeży i intensywny aromat, z wyrafinowaniem prostoty luksusu, dla mężczyzn, którzy cieszą się prawdziwymi wartościami życia, w zgodzie z każdą porą roku.

NOWOCZESNE RYCERZE . SANDALO to intensywna i naturalna woda kolońska o dużej trwałości. Jest to zapach dla eleganckich mężczyzn lubiących dobre golenie, dobre zabiegi pielęgnacyjne i zapach pasujący do ich męskości.

LUKSUS ARISTOKRAKCYJNY. ACQUA DI PARMA, reprezentuje wartości i zaangażowanie ponadczasowego stylu, który opiera swoją „dobrą pracę” na tradycji i elegancji współczesnych dżentelmenów. Ekskluzywny podpis powstał na początku XX wieku w mieście Parma (Włochy), centrum kultury arystokratycznej, ze słynnymi postaciami tamtych czasów, takimi jak kompozytor Giuseppe Verdi.
Grupy Olfaktoryczne
Drzewna Aromatyczna
Data Wydania
2016
EAN
8028713240423 / 8028713240430

Acqua Di Parma - COLONIA SANDALO - Opinii

*20zl
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie