Darmowe próbki
Gwarancja zwrotu
Dostawa w ciągu 3-5 dni

Arganour SHEA BUTTER face, body & hair

- Face moisturizer - Anti aging cream & anti wrinkle treatment - Body moisturiser

Arganour
Kosmetyki Arganour. MASŁO SHEA do twarzy, ciała i włosów. W 100% naturalne masło shea jest odpowiednie dla wszystkich rodzajów skóry. Zapewnia działanie zapobiegające zwalczaniu starzenia się skóry, działa poprzez pokrycie skóry niewidocznym filmem, który zapobiega odwodnieniu i chroni ją przed agresjami zewnętrznymi, takimi jak słońce, wiatr lub nagłe zmiany temperatury. Jest bardzo skuteczny w regeneracji skóry, łagodzi podrażnioną skórę i jest skutecznym naturalnym środkiem przeciwstarzeniowym. Jest doskonałym środkiem przeciw podrażnieniom dla skóry, która łatwo zaczerwienieje, z tendencją alergiczną i dla osób leżących przez długi czas, zapobiegających powstawaniu ran.
Wiek
Miedzy 18 i 25 lat / Miedzy 26 i 35 lat / Miedzy 36 i 50 lat / Powyzej 50 lat / Mniej niz 18 lat
Typ Skóry
Sucha / Wszystkie Rodzaje Skóry / Atopowa
Typ Wlosów
Rodzaj wlosów
Tekstury
Krem
Nature
Organiczne
Parafarmaceutyka
Parafarmaceutyczne
EAN
8435438600218

Arganour - SHEA BUTTER face, body & hair - Opinii

*20zl
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie
Używamy cookies aby poprawić doświadczenie w przeglądaniu strony i dostarczyć interesujących treści. Kontunuując korzystanie ze strony rozumiemy, że wyrażają Państwo zgodę na naszą politykę cookies.