Darmowe próbki
Gwarancja zwrotu
Dostawa w ciągu 3-5 dni

Bodegas Vicente Gandía LA SOLUCIÓN by LULÚ SET

Białe wino - Czerwone wino - Wino różowe

PONIEWAŻ TOSTER NASZE TRUCIE TO NAPRAWDĘ ROZWIĄZANIE.

LA SOLUCIÓN użytkownika Lulu de Vicente Gandía . Kolekcja trzech win, które rodzą się jako sojusznicy i emocjonalne antidotum na trzy trucizny dzisiejszej kobiety: strach przed obecnymi zagrożeniami społecznymi; Miłość wraz z jej bolączkami i rozczarowaniami oraz Czasem i sposobem, w jaki wpływa na jej przejście w kobiety.

ROZWIĄZANIE, dzięki któremu możesz stawić czoła burzom i zamienić je w wyjątkowe chwile w towarzystwie lub bez.• Rozwiązanie autorstwa Lulu - Miłość.

Wino czerwone Garnacha o zawartości 13% obj. Idealne do serwowania w temperaturze 8-9ºC. W winie tym dominują owoce czerwone, takie jak śliwka. W ustach staje się tłusty, przyjemny, z jedwabistymi i eleganckimi taninami. Ciemne, nieuchwytne, długie i wytrwałe.

Idealny na kolacje, wystawy, ciepłe dni i chłodne noce, w których można zakończyć każdą złą miłość.• Rozwiązanie od Lulu - Strach.

Wino Bobal różowe o zawartości 11,5% obj. Idealne do serwowania w temperaturze 8-9ºC. Malinowo-różowe wino, które wyłania się w nosie z charakterystycznym truskawkowym aromatem Bobalu. Na podniebieniu ma owocowy charakter, któremu towarzyszy orzeźwiająca i zrównoważona kwaskowatość. Na koniec pozostawia trwały posmak kwaśnej truskawki.

Wspaniały składnik na zachody słońca, kąpiele z bąbelkami, samotne wypady i wieczne noce, kiedy trzeba zwiększyć poczucie własnej wartości i samooceny.• Rozwiązanie firmy Lulu - Pogoda.

Białe wino Chardonnay o zawartości 12% obj. Idealne do serwowania w temperaturze 8-9ºC. To słomkowo-żółte wino ze złotymi tonami prezentuje aromaty owoców tropikalnych, brzoskwini i wanilii z nutą suszonych owoców. Wchodzi do ust gładko i elegancko, co świadczy o jej starzeniu się w beczce. Prezentuje orzeźwiającą lekkość między wytrawnym a słodkim.

Towarzyszyć brunchowi lub słonecznym popołudniom między śmiechem a opowieściami, które kończą strach przed upływem czasu.
EAN
8410310617553

Bodegas Vicente Gandía - LA SOLUCIÓN by LULÚ SET - Opinii

*20zl
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie