Darmowe próbki
Gwarancja zwrotu
Dostawa w ciągu 3-5 dni

Bodegas Vicente Gandía VICENTE GANDÍA BOBAL NEGRO vino blanco 2019

Białe wino

Wino białe VICENTE GANFÍA BOBAL BLANCO 2019 od Vicente Gandía . Blanc de Noirs DO Utiel - Requena. 12% obj. Idealny do podania w temperaturze 5-7ºC. To białe wino powstało z czerwonych winogron odmiany Bobal. W tym celu zebrano go ręcznie i sprasowano w całości, uzyskując wydajność tłoczenia poniżej 45%. Moszcz musi być pozostawiony na osadzie przez 3 dni w stanie schłodzonym, aby wchłonął wyekstrahowany lekki kolor, a następnie przefermentował po umieszczeniu czystych w temperaturze 14 ° C. Po zapośredniczeniu wino kończy fermentację w beczkach z amerykańskiego dębu.

Bobal Blanco ma żółty kolor z szarym i czerwonawym tłem. W nosie aromat poziomki, białych kwiatów i dojrzałych białych owoców. W ustach prezentuje zintegrowaną kwaskowość, orzeźwiającą z długim finiszem przypominającym owoce leśne.
EAN
8410310617461

Bodegas Vicente Gandía - VICENTE GANDÍA BOBAL NEGRO vino blanco 2019 - Opinii

*20zl
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie
Używamy cookies aby poprawić doświadczenie w przeglądaniu strony i dostarczyć interesujących treści. Kontunuując korzystanie ze strony rozumiemy, że wyrażają Państwo zgodę na naszą politykę cookies.