Carita MY C.L.E cosmetique instrumentale visage

Beauty appliances

Carita to moja CLE jest urządzeniem state-of-the-art, który jest zawarty w instrumentalnej branży kosmetycznej, a który oferuje natychmiastowe wyniki trwającego od 24 godzin i długotrwałe wyniki, które będziemy osiągnąć poprzez codzienne i ciągłe użytkowanie.

Rewolucja w branży kosmetycznej, ponieważ z domu będziemy mogli osiągnąć godne i właściwe rezultaty salonu piękności. To urządzenie łączy w sobie luksus, wydajność i wszechstronność, oferując 4 różne korzyści w zależności od zastosowanego światła i surowicy za każdym razem:

1- Czerwone Światło , zabieg ujędrniający.

2- Niebieskie światło , zabieg oczyszczający i przeciwzmarszczkowy.

3- Zielone światło , dla leczenia przeciw plamom.

4 - Białe światło , dla rozświetlającego zabiegu.

Jego innowacyjna technologia działa dzięki mikroprądom w połączeniu z charakterystycznym serum, nieomylnym duetem zdolnym do wypełniania zmarszczek, poprawiania jasności i matowego odcienia skóry, zmniejszania i korygowania ciemnych plam oraz tonizowania skóry.

Idealny produkt dla bardziej wymagających użytkowników i miłośników urody, którzy nie tylko szukają długotrwałego leczenia, ale także w niektórych przypadkach mogą skorzystać z lampy błyskowej .
EAN
0884486388766

Carita - MY C.L.E cosmetique instrumentale visage - Opinii

*20zl
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2020 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie