Cartier BAISER VOLÉ perfumed shower gel

Shower gel

Perfumowany żel pod prysznic BASIER VOLÉ firmy Cartier . Elegancki żel pod prysznic o smaku kwiatowym o zapachu BASIER VOLÉ marki Cartier.

Ten przyjemny żel pod prysznic zachęca nas do przeżywania wyjątkowych wrażeń zmysłowych przy jednoczesnym zachowaniu naturalnego nawilżenia skóry.

Jest aromatyzowany zapachem BASIER VOLÉ. Został wydany w 2011 roku przez prestiżowego perfumiarza Mathilde Laurenta, który chciał wprowadzić innowacje w świecie perfum kwiatowych, wprowadzając nowy aromat, który był praktycznie niezbadany i nie istniał w innych perfumach: liliowy, ale w bardzo subtelny sposób. , zapewniając naturalną esencję tego kwiatu, poczynając od łodygi, kładąc szczególny nacisk na jego słupki, aż po białe płatki i jednocześnie stapiając się z zielonymi nutami.

Wśród jego głównych nut wyraźnie wyróżniamy dwa różne aromaty: nuty lilii i cytrusów; te ostatnie są w pełni uprzywilejowane, aby nadać lilii pełną wagę, wyjątkową i niepowtarzalną esencję w nutach serca, i wreszcie, bardzo lekko, zawierają pewne zielone nuty tła, aby przedłużyć świeży i wyraźny ślad tych perfum.

Rytuał pełen dobrego samopoczucia i elegancji do pielęgnacji naszej skóry. (This text has been translated automatically.)
Typ Skóry
Wszystkie Rodzaje Skóry
Tekstury
Zel
EAN
3432240026798

Cartier - BAISER VOLÉ perfumed shower gel - Opinii

*20zl
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2020 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie