Darmowe próbki
Gwarancja zwrotu
Dostawa w ciągu 3-5 dni

Clarins DOUBLE SERUM SET

Anti aging cream & anti wrinkle treatment - Skin tightening & firming cream

DOUBLE SÉRUM marki CLARINS to serum do wszystkich rodzajów skóry, które działa na oznaki starzenia, i charakteryzuje się dwufazową formułą, w której łączy fazę lipidową i fazę wodną. Stworzony w oparciu o naturalne zasoby 20 + 1, w swoim nowym składzie zawiera eliksir młodości, aby zaoferować nam odnowioną, młodą i promienną skórę.

Serum działa na 5 ważnych funkcji skóry: nawilżenie, odżywianie, dotlenienie, ochronę i regenerację komórkową, przywracając w ten sposób równowagę na wszystkich poziomach. Po użyciu będziemy mogli zaobserwować gładką i gładką skórę o idealnie jednolitym odcieniu i całkowicie nowym owalu twarzy. Nasza twarz jest poddawana impulsowi młodości i witalności.

Jego miękka konsystencja natychmiast topi się na skórze i szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustego ani lepkiego efektu. Testowany dermatologicznie. Nie zatyka porów.
Wiek
Miedzy 36 i 50 lat / Powyzej 50 lat
Kuracja
Dzien i Noc
Tekstury
Serum
EAN
3380810431476 / 3666057021718
Opinie klientów
*20zl
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie