Clarins EAU DYNAMISANTE shower gel

Shower gel

EAU DYNAMISANTE żelowy mus z CLARINS . Żel pod prysznic o smaku witalnym i cyprowym z ZEA DYNAMISANTE.

Ten przyjemny żel pod prysznic zachęca nas do przeżywania wyjątkowych wrażeń zmysłowych przy jednoczesnym zachowaniu naturalnego nawilżenia skóry.

Smakuje aromatem ZEA DYNAMISANTE. Jest to zapach ciała, który łączy aromat nieskończoności roślin i wydłuża uczucie dobrego samopoczucia po codziennym czyszczeniu, dając nam energetyzujące uczucie, które pomaga nam stawić czoła codziennym siłom i dynamice.

Piramida węchowa rozpoczyna się intensywnym powiewem cytrynowej świeżości, stworzonym przez połączenie pomarańczy, kolendry, kminku, cytryny Amalfi i ziarna petit. Następnie zaskakuje nas aromatyczne serce, w którym łączą się pikantne kwiaty i rośliny, takie jak omero, goździk, kardamon i tymianek, co daje nam niesamowite poczucie czystości. Wreszcie, podstawową nutą jest paczula, która jest odpowiedzialna za przyspieszenie czuwania i utrzymywanie go na skórze dłużej.

Rytuał pełen dobrego samopoczucia i witalności do pielęgnacji naszej skóry.
Typ Skóry
Wszystkie Rodzaje Skóry
Tekstury
Zel
Wlasciwosci
Odswiezanie
EAN
3380810650105 / 3380810360189

Clarins - EAU DYNAMISANTE shower gel - Opinii

*20zl
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2020 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie