Darmowe próbki
Gwarancja zwrotu
Dostawa w ciągu 3-5 dni

Fernando De Castilla SOLERA RESERVA brandy de Jerez 5 años

Brandy

SOLERA RESERVA brandy de Jerez 15 lat Fernando de Castilla . Brandy Gran Reserva odmiany Airén. Wytwarzany z wyselekcjonowanych destylatów białego wina, leżakowanych w beczkach z osobowością i szlachetnością. Ta brandy ma szczególny okres starzenia; Jest to oryginalny i charakterystyczny system Jerez criadera i soleras połączony z wcześniejszym starzeniem beczek z amerykańskiego dębu. Wszystko to, wraz z charakterystyką i strukturą winnic oraz mikroklimatem obszaru, tworzy niepowtarzalny rezultat o wielkiej osobowości. Jego właściwości organoleptyczne są oryginalne i dobrze zdefiniowane.

Wybrane wcześniej holanda z Alquitaras dojrzewają w rocznikach, a później w systemie criaderas i soleras w dębowych beczkach owiniętych starą sherry i starymi amontillados Jerez.

Jego szerokie, czyste i eleganckie nuty dębu przenikają przez usta z łagodnym, zrównoważonym i wytrawnym smakiem, ale także okrągłym.
Przetłumaczone przez Google
EAN
8423360010052
Ta brandy idealnie pasuje do czekoladek i cygar.

• Obszar produkcji: Jerez de la Frontera.

• Rodzaj zamknięcia: korek.

• Starzenie: 15 lat.

• Ukończenie studiów: 38.
Przetłumaczone przez Google
Zaleca się serwowanie brandy Fernando de Castilla Solera Gran Reserva w temperaturze pokojowej oraz przechowywanie butelki w chłodnym i suchym miejscu.

Minimalny wiek do spożycia i zakupu napojów alkoholowych to 18 lat. Zaleca się picie w sposób odpowiedzialny i umiarkowany, ponieważ nadmierne spożycie może być szkodliwe dla zdrowia i społeczeństwa.
Przetłumaczone przez Google

Fernando De Castilla - SOLERA RESERVA brandy de Jerez 5 años - Opinii

*20zl
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie
Używamy cookies aby poprawić doświadczenie w przeglądaniu strony i dostarczyć interesujących treści. Kontunuując korzystanie ze strony rozumiemy, że wyrażają Państwo zgodę na naszą politykę cookies.