Darmowe próbki
Gwarancja zwrotu
Dostawa w ciągu 3-5 dni

Flor D'Ametler FLOR D´AMETLER crema manos

Hand cream & treatments

Flor D'Ametler
Krem do rąk FLOR D'AMETLER. Dermoprotekcyjny krem do rąk z olejkiem ze słodkich migdałów z Majorki. Chroni, zmiękcza i upiększa twarz, dłonie, stopy, łokcie, kolana i nogi, nie plami i nie natłuszcza oraz jest łatwy w aplikacji. Ma działanie naprawcze, które przywraca drobne zadrapania, irytujące podrażnienia, uszkodzoną skórę, szorstkość, suchość, podrażnienia fizyczne i mechaniczne, które poprawiają ogólny wygląd. Sprzyja także procesowi regeneracji skóry. Nawilżający, ponieważ zastępuje utracone nawilżenie i przyczynia się do zachowania naturalnego nawilżenia skóry i ponownego smarowania, ponieważ przeciwdziała zubożeniu naturalnych tłuszczów, niezbędnych do zagwarantowania dobrej elastyczności i delikatności skóry. W razie potrzeby aplikuj kilka razy dziennie. Zawiera olej ze słodkich migdałów, glicerynę, alkohol etylowy, monostearynian gliceryny, kwas stearynowy i witaminę F.
Typ Skóry
Wszystkie Rodzaje Skóry
Tekstury
Krem
EAN
8425284300073
Zazwyczaj kupowane razem

Flor D'Ametler - FLOR D´AMETLER crema manos - Opinii

*20zl
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie
Używamy cookies aby poprawić doświadczenie w przeglądaniu strony i dostarczyć interesujących treści. Kontunuując korzystanie ze strony rozumiemy, że wyrażają Państwo zgodę na naszą politykę cookies.