Darmowe próbki
Gwarancja zwrotu
Dostawa w ciągu 3-5 dni

Givenchy L´INTERDIT INTENSE

Eau de Parfum spray dla kobieta

Givenchy

L'INTERDIT EAU DE PARFUM INTENSE marki Givenchy . Givenchy zaprasza Cię do zanurzenia się w zakazanych z L'Interdit Eau de Parfum Intense. Poddanie się ukrytym przyjemnościom. Skieruj swój wewnętrzny urok i uwolnij swoje najgłębsze pragnienia.

Wejdź w wyzwolenie, gdy podziemny kwiat znika w ciemności. Urzekająco delikatny. Impulsywnie dziki.

JEGO UWAGI. Promienny kwiat pomarańczy, ukryty za przedawkowaniem tuberozy, spotyka się z najczarniejszą i najbardziej zmysłową wanilią, z nutą skóry i nutą prażonego i słonego sezamu. Odurzająca mieszanka wetiwaru i paczuli wydziela nuty intensywnego, ciemnego drewna dla wyrafinowanego dotyku Haute Couture, który trwa. Orientalne bogactwo wychwalające porzucenie nałogu. Radykalnie subtelne. Radykalnie intensywne.

BUTELKA. Kultowa i nowoczesna butelka L'Interdit, kwintesencja Haute Couture, jest opakowana w tajemniczą elegancję. Czarno lakierowane dzieło sztuki, które urzeka tajemniczością, przywołuje to, co ukryte. Wstążka z onyksu skrywa cenny srebrny emblemat 4G, uosabiając w ten sposób transgresywne przyciąganie ciemności do światła.

Poddaj się przyjemności tego, co zakazane.

Grupy Olfaktoryczne
Drzewna Orientalna Kwiatowa
Data Wydania
2020
Projektanci
Dominique Ropion, Anne Flipo & Fanny Bal
EAN
3274872411678 / 3274872411685 / 3274872411692

Rodzina węchowa: Oriental Floral Woody

Nuta głowy: Azahar - Nardo
Nuty serca: paczula - wetiweria
Nuta podstawowa: fasola wanilii - absolut czarnego sezamu

UŻYWAJ WSKAZÓWEK

L'INTERDIT INTENSE to perfumy dla kobiet z rodziny Oriental Floral Woody. Ze względu na swoje niuanse węchowe jest odpowiednim wyborem do stosowania w nocy lub w zimnych porach roku.

Jego nuty mają bardzo dobrą fiksację i umiarkowany ślad.

ZALECENIA OGÓLNE

Aby przedłużyć zapach, nałóż zapach na wewnętrzną stronę nadgarstków i za płatkiem ucha. Te strefy pulsacyjne mają wyższą temperaturę niż reszta ciała, co pomoże zapachowi wolniej odparować.

Stosowanie perfum bezpośrednio na odzież może poplamić, uszkodzić i zmienić tkaninę.

Aby przedłużyć ślad zapachu, zalecamy stosowanie produktów z tej serii, takich jak żele pod prysznic, balsamy do ciała czy dezodoranty.

OCHRONA

Chroń swój zapach przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych i ciepła, w przeciwnym razie kompozycja zapachu może ulec zmianie i może stać się smutnym wspomnieniem Twojego ulubionego aromatu.

Givenchy - L´INTERDIT INTENSE - Opinii

*20zl
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie
Używamy cookies aby poprawić doświadczenie w przeglądaniu strony i dostarczyć interesujących treści. Kontunuując korzystanie ze strony rozumiemy, że wyrażają Państwo zgodę na naszą politykę cookies.