Guerlain L'HOMME IDEAL shower gel

Shower gel

Żel pod prysznic L'HOMME IDEAL marki Guerlain . Męski żel pod prysznic o aromatycznym drzewnym zapachu L'HOMME IDEAL.

Ten przyjemny żel pod prysznic zachęca nas do przeżywania wyjątkowych wrażeń zmysłowych przy jednoczesnym zachowaniu naturalnego nawilżenia skóry.

Jest aromatyzowany zapachem L'HOMME IDEAL. W swoim składzie możemy wyróżnić pyszne i apetyczne aromaty, takie jak migdały, które odgrywają niezwykle ważną rolę w tym niezwykłym wyniku. Nad nią opisano mężczyznę z ogromną wewnętrzną siłą, nieodpartym urokiem i godną pozazdroszczenia naturalną elegancją. Funkcje, które pomogą Ci osiągnąć nieskończoność.

Z węchową piramidą w trzech aspektach, które definiują osobowość „idealnego człowieka”, początkowo jego inteligencja wyróżnia się eksplozją świeżych i cytrusowych aromatów, takich jak rozmaryn, kwiat pomarańczy i gorzka pomarańcza; po drugie, przedstawia piękno, element abstrakcyjny, prezentowany przez migdał i bób tonka, elementy zmysłowe i w idealnej równowadze; Wreszcie wyróżnia się siła, czy to fizyczna, czy wewnętrzna forteca, w której występują elementy całkowicie męskie, takie jak skóra, cedr i wetyweria.

Rytuał pełen dobrego samopoczucia i elegancji do pielęgnacji naszej skóry. (This text has been translated automatically.)
Typ Skóry
Wszystkie Rodzaje Skóry
Tekstury
Zel
EAN
3346470301870

Guerlain - L'HOMME IDEAL shower gel - Opinii

*20zl
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2020 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie