Guerlain ORCHIDÉE IMPÉRIALE la mousse nettoyante riche

Facial cleanser

ORCHIDÉE IMPÉRIALE La Mousse Nettoyante Riche de Guerlain . Bogata konsystencja pianki do mycia twarzy, która pomaga zachować nawilżenie skóry.

Ta pianka oczyszczająca delikatnie i skutecznie usuwa wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia skóry, pozostałości makijażu lub cząsteczki zanieczyszczające, przy jednoczesnym poszanowaniu naturalnej równowagi skóry.

Skonstruowany z pH zbliżonym do pH skóry (6.3) i wzbogacony o niezbędną wodę orchidei związaną z kwasem hialuronowym o niskiej masie cząsteczkowej, wywiera pełne i zaawansowane działanie nawilżające z wnętrza skóry.

Bogata pianka do codziennego użytku, odpowiednia dla wszystkich rodzajów skóry, zmiękcza i nadaje skórze elastyczność, poprawia jej teksturę i nadaje jej lekki, promienny i młodzieńczy wygląd.

Ponadto jego otaczająca faktura została pachnąca kwiatowym aromatem z nutami róży, drewna cedrowego i białych piżm, zachęcając nas do zanurzenia się w wyjątkową i luksusową podróż zmysłową.
Typ Skóry
Wszystkie Rodzaje Skóry
Kuracja
Dzien i Noc
Tekstury
Pianka
EAN
3346470614055

Guerlain - ORCHIDÉE IMPÉRIALE la mousse nettoyante riche - Opinii

*20zl
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2020 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie