Hugo Boss BOSS BOTTLED ABSOLUTE limited edition

Eau de Parfum spray dla mezczyzna

BOSS BUTTLED ABSOLUTE, MĘŻCZYZNA WIECZNA

BOSS BOTTLED ABSOLUTE od Hugo Boss to męska woda perfumowana, która wchodzi w skład rodziny Woody, wydanej w 2019 roku.

Nowa interpretacja klasycznej BOSS BOTTLED przedstawionej jako edycja limitowana, w której publiczność męska jest zapraszana do ubierania się na różne okazje prezentowane przez cały dzień. Wciągająca i intensywna, reprezentuje nowoczesnego mężczyznę, eleganckiego i oddanego uwodzeniu.

Połączenie nut nigdy wcześniej nie spotykanych, w których jabłko i cynamon tworzą dualizm między kwasowością a słodyczą, tworząc uzależniający eliksir.

ITS STELA… Jego początek wyróżnia się orzeźwiającym charakterem dzięki bergamocie, jabłku i śliwce. Wtedy twoje serce nabiera bardziej zmysłowego tonu, dzięki drzewu cynamonowemu i kaszmirowemu. Wreszcie szlachetne drewno i piżmo dodają uwodzicielskiego akcentu, kończąc cykl.

EDYCJA LIMITOWANA . Mamy do czynienia z limitowaną edycją, aby po zakończeniu zapasów nie była już sprzedawana. Nie przegap tego!

CHRIS HEMSWORTH . Atrakcyjny australijski aktor został wybrany, aby nadać temu zapachowi wyraz twarzy. Z uwodzicielskim wyglądem i psotnym uśmiechem doskonale ucieleśnia wartości przekazywane przez perfumy.
Grupy Olfaktoryczne
Drzewna
Data Wydania
2019
EAN
3614229646504

Hugo Boss - BOSS BOTTLED ABSOLUTE limited edition - Opinii

*20zl
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2020 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie