Jean Paul Gaultier LE MALE AVIATOR

Eau de Toilette spray dla mezczyzna

ZAPISZ SIĘ W ARMII ZABAWY

LE MALE AVIATOR Edycja limitowana Jean-Paul Gaultier to męska woda toaletowa należąca do rodziny zapachowej Fougère Aromatic. Jest częścią kolekcji LE MALE i został wydany w 2020 roku zainspirowany pilotem w stylu klasycznego Hollywood.

Piramida węchowa ukazuje kompozycję kontrastów, prostą, ale szeroką. Świeżość mięty łączy się z męskością i wytrzymałością drewna, a absolutny fiolet dodaje smaku Twojemu życiu.

BUTELKA. Ten biust jest ubrany w wojskowy odcień khaki, ale z aksamitną miękkością w miękkim szklanym słoju. Dzięki nieporównywalnemu DNA oryginalnego żeglarza, ten lotnik jest właśnie tym, czego szuka pin-up, dlatego jego zielony może zawierać psotny pin-up, który wyszedł z lotników dla zabawy.

PILOT HOLLYWOOD. Jest wiele sposobów, aby dotknąć nieba ... Ten odważny, elegancki i stylowy wygląd jest prosty. Jego motto to „kochaj się, a nie wojna”. Bohater z ekipy lotniczej, który również może być bohaterski w klubie.

IDEALNA PARA. Każdy pilot ma na niego swoją dziewczynę, szczególnie szaloną i odważną pin-up, która zawsze przypomina mu, że „po prostu się bawią”. Zaprasza Cię do skorzystania z planu lotu, gotowego do startu?
Grupy Olfaktoryczne
Fougere Aromatyczna
Data Wydania
2020
EAN
8435415038768

Jean Paul Gaultier - LE MALE AVIATOR - Opinii

*20zl
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2020 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie