Darmowe próbki
Gwarancja zwrotu
Dostawa w ciągu 3-5 dni

Jean Paul Gaultier LE MALE ZESTAW

Perfume set dla mezczyzna

Jean Paul Gaultier
KULTOWY ZAPACH DLA MĘŻCZYZNY TRANSGRESSOR

LE MALE to nieodparcie atrakcyjny zapach, który był „przed i po” w świecie męskiej perfumerii. Początkowo uwagę zwraca opakowanie o zmysłowych liniach imitujących męski tors. Rewelacja lat 90., z niekwestionowanym znaczkiem Jeana Paula Gaultiera, „enfant terrible” francuskiej mody, który ubiera ten pojemnik w swój fetyszowy strój: marynarski T-shirt w paski.

To w równym stopniu świeży i wyrafinowany zapach. To pierwsza chwila świeżych nut lawendy i mięty, przywodzących na myśl klasyczne płyny do golenia. Po kilku minutach ten zapach w harmonii ze skórą, oferuje otulające i zmysłowe serce z kwiatu pomarańczy i cynamonu. Tło stanowią pikantne nuty drzewa sandałowego, bursztynu, wanilii i cedru, które pozostawiają na skórze magnetyczny i egzotyczny ślad.

NAJLEPSZA SPRZEDAŻ. Jest to zapach stworzony przez perfumiarza Francisa Kurkdjiana w 1995 roku. Od momentu wprowadzenia na rynek jest to jeden z najlepiej sprzedających się zapachów na świecie. Dostępne w różnych rozmiarach, idealne również w podróży.

KOLEKCJONERZY. Ikona opakowania w przemyśle perfumeryjnym. Od pierwszej premiery tego zapachu nastąpiły liczne edycje, w których opakowanie jest stałym źródłem ekspresji transgresywnego i autentycznego męskiego stylu.

ELEGANCKA I SEKSOWNA . „Eau de Toilette” z nowoczesnym i szykownym duchem, aby cieszyć się esencją życia bez ograniczeń, wyrażając swoją męskość bez kompleksów.

Grupy Olfaktoryczne
Orientalna Fougere
EAN
8435415055727
Opinie klientów
*20zl
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie
Używamy cookies aby poprawić doświadczenie w przeglądaniu strony i dostarczyć interesujących treści. Kontunuując korzystanie ze strony rozumiemy, że wyrażają Państwo zgodę na naszą politykę cookies.