Używamy cookies aby poprawić doświadczenie w przeglądaniu strony i dostarczyć interesujących treści. Kontunuując korzystanie ze strony rozumiemy, że wyrażają Państwo zgodę na naszą politykę cookies.
Darmowe próbki
Gwarancja zwrotu
Dostawa w ciągu 3-5 dni

La Cabine LA CABINE INTENSIVA HYALURONIC lote 4 pz

Face moisturizer

LA CABINE INTENSIVE HIALURONOWY LA CABINE LOT . W skład tego zestawu wchodzą 3 intensywne ampułki do twarzy oraz krem, w którym zakochasz się dzięki idealnemu połączeniu 5 rodzajów Kwasu Hialuronowego i Ceramidów. Efektem jest większa skuteczność wypełniania zmarszczek i większe nawilżenie, ponieważ działa na każdą z warstw naskórka, od wewnątrz na zewnątrz. Skóra wygląda i jest gładsza, bardziej nawilżona, soczysta i młodsza.

Przetłumaczone przez Google
Typ Skóry
Wszystkie Rodzaje Skóry
Kuracja
Dzien i Noc
Tekstury
Krem
EAN
8436550775457
Jak używać:

KROK 1: Ampułka. Wstrząśnij nim przed otwarciem, a następnie ostrożnie złam. Stosuj dzień i noc, na oczyszczoną skórę twarzy, z delikatnym masażem, aż do całkowitego wchłonięcia.

KROK 2: Krem. Aplikować rano i wieczorem po aplikacji i całkowitym wchłonięciu ampułki do twarzy laCabine®, delikatnie masując całą twarz.
Przetłumaczone przez Google

La Cabine - LA CABINE INTENSIVA HYALURONIC lote 4 pz - Opinii

La Cabine - LA CABINE INTENSIVA HYALURONIC lote 4 pz - FAQ

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I WYGRAJ 20zl* ZA DARMO!
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2022 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie