Darmowe próbki
Gwarancja zwrotu
Dostawa w ciągu 3-5 dni

La Roche Posay ANTHELIOS XL gel-crème toucheur sec SPF50+

Ochrona Twarzy

La Roche Posay
ANTHELIOS XL SPF50 + żelowy krem przeciw blasku marki Roche Posay, żelowy krem przeciwzmarszczkowy z suchym dotykiem, który zapewnia wysoką ochronę przeciwsłoneczną SPF50 +. Jest idealny dla skóry skłonnej do nietolerancji na słońce, pomaga zapobiegać przebarwieniom pod wpływem słońca i nadaje się do cery tłustej i mieszanej. Jego sucha w dotyku konsystencja szybko się wchłania, nie pozostawiając białych plam. Oferuje wysoką ochronę przeciwsłoneczną SPF50 +, która chroni przed promieniami UVA i UVB oraz zapewnia wzmocnioną ochronę przed długimi promieniami UVA. Stosuj tuż przed ekspozycją na słońce i często aplikuj ponownie, szczególnie po poceniu się, kąpieli lub suszeniu ręczników.
Typ Skóry
Mieszana / Tlusta / Wrazliwa / Atopowa
Ochrona SPF
Najwyzsza +30
Tekstury
Krem / Zel
Formulación
Bez Parabenów / Waterproof
Parafarmaceutyka
Parafarmaceutyczne / Dermokosmetyki
EAN
3337875546409 / 3337875546430

La Roche Posay - ANTHELIOS XL gel-crème toucheur sec SPF50+ - Opinii

*20zl
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie
Używamy cookies aby poprawić doświadczenie w przeglądaniu strony i dostarczyć interesujących treści. Kontunuując korzystanie ze strony rozumiemy, że wyrażają Państwo zgodę na naszą politykę cookies.