Darmowe próbki
Gwarancja zwrotu
Dostawa w ciągu 3-5 dni

La Roche Posay ANTHELIOS anti-brilance brume fraîche SPF50 spray

Ochrona Twarzy

La Roche Posay
ANTHELIOS Facial Mist spf50 Sunscreen Skin Sensitive Skin od La Roche-Posay . Bardzo wysoka ochrona twarzy z filtrem UVA / UVB o szerokim spektrum działania. Pomaga zapobiegać stresowi oksydacyjnemu wynikającemu z ekspozycji na promienie podczerwone i zanieczyszczenia. Zawiera optymalną i zbilansowaną ochronę wzmocnioną przed promieniami UVA (bardziej rygorystyczną niż europejskie zalecenia dotyczące produktów do ochrony przeciwsłonecznej) dzięki opatentowanemu systemowi filtrującemu z [XL-PROTECT] TM w połączeniu z wodą termalną La Roche-Posay o działaniu łagodzącym i przeciwutleniającym.

Wchłania się natychmiast, nie pozostawiając białych śladów po nałożeniu na skórę i jest wysoce odporny na wodę, pot i piasek. Ma nietłustą, nieklejącą się konsystencję i nie zatyka porów.

Zawiera technologię AIRLICIUM ™ z mikrocząsteczkami o działaniu matującym, które natychmiastowo wchłaniają sebum i pot, pozostawiając trwały efekt wysuszenia i przeciwdziałania połysku.

Idealny do cery mieszanej i tłustej, do codziennego stosowania, jako pierwszy filtr przeciwsłoneczny lub do ponownego użycia w ciągu dnia.
Ochrona SPF
Najwyzsza +30
Typ Skóry
Wszystkie Rodzaje Skóry
Tekstury
Mgla
Formulación
Brak Komedycznych
Format
Spray
Parafarmaceutyka
Parafarmaceutyczne / Dermokosmetyki
EAN
3337875549530

La Roche Posay - ANTHELIOS anti-brilance brume fraîche SPF50 spray - Opinii

*20zl
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie
Używamy cookies aby poprawić doświadczenie w przeglądaniu strony i dostarczyć interesujących treści. Kontunuując korzystanie ze strony rozumiemy, że wyrażają Państwo zgodę na naszą politykę cookies.