Darmowe próbki
Gwarancja zwrotu
Dostawa w ciągu 3-5 dni

La Roche Posay RESPECTISSIME OMBRE DOUCE eyeshadow

Eye shadow

La Roche Posay
TOLERIANE Respectissime Eyeshadow Duo Makeup Skóra wrażliwa Niebieski odcień od La Roche-Posay. Uwydatnij i rozświetl wygląd nawet najbardziej wrażliwych oczu. Dzięki połączeniu wygładzającej bazy utrwalającej z duetem żywych odcieni dla każdego koloru oczu, produkt ten daje trwały dotyk koloru na najbardziej wrażliwych powiekach, poprawiając tym samym wygląd.

Dzięki złożonej formule ten duet cieni Toleriane jest odpowiedni dla wrażliwych oczu i osób noszących soczewki kontaktowe. Dodatkowo jest testowany pod kątem alergii, co czyni go bardzo bezpiecznym produktem do makijażu o wysokiej tolerancji. Z drugiej strony ma bardzo przyjemną konsystencję, która umożliwia łatwą i bezproblemową aplikację.

Podobnie jak wszystkie hipoalergiczne produkty do makijażu Toleriane, jest to produkt do makijażu wrażliwej skóry i oczu, jest testowany pod kontrolą dermatologiczną i umożliwia delikatny i wolny od podrażnień demakijaż.
Tekstury
Polvo
Parafarmaceutyka
Parafarmaceutyczne / Dermokosmetyki
EAN
3337872412424 / 3337872412431

La Roche Posay - RESPECTISSIME OMBRE DOUCE eyeshadow - Opinii

*20zl
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie
Używamy cookies aby poprawić doświadczenie w przeglądaniu strony i dostarczyć interesujących treści. Kontunuując korzystanie ze strony rozumiemy, że wyrażają Państwo zgodę na naszą politykę cookies.