Loewe ESENCIA

Eau de Parfum spray dla mezczyzna

NAJBARDZIEJ OBECNA MIŁOŚĆ

Esencia de Loewe to męska woda perfumowana, która wchodzi w skład Woody Aromatic dla mężczyzn, zapoczątkowanej w 2018 roku przez hiszpański dom mody.

Klasyk ESENCIA zintensyfikował swoje notatki w tym nowym wydaniu. Zapach, który wyróżnia się wyjątkowością i dzikimi, czystymi i męskimi aromatami. Znakomite połączenie z lawendą jako całkowitym bohaterem, którego sylwetka zapachowa podkreśla wyrafinowanie i elegancję marki, z klasycznym i trzeźwym charakterem, który zachował przez całą swoją historię w sektorze perfumerii.

Woda perfumowana ESENCIA, świeżo zaczerpnięta z najgłębszej natury, jest skierowana wyłącznie do dojrzałej publiczności, silnych mężczyzn, pewnych siebie i z charakterem.

JEGO STELA. Pikantny początek jest pokazany w połączeniu z zielonymi i czystymi nutami jałowca i lawendy. Następnie jego serce składa się z ziołowych aromatów cedru, estragonu, bazylii i octanu wetywerii, które ostatecznie łączą się z niezmiennym ciepłem, na bazie paczuli, drzewa sandałowego, bobu tonka i wetywerii.

NIESAMOWITE KROPLE SIĘ BĘDĄ… Ponieważ jest to męska woda perfumowana, ta esencja ma wysoką intensywność aromatyczną, więc za pomocą zaledwie kilku rozpyleń utrzymamy perfumowaną skórę przez cały dzień. Ponieważ jest to zapach o świetnej projekcji i krześle, jeśli go przekroczymy, jego fantastyczne właściwości aromatyczne zostaną utracone.

BUTELKA ARTYSTYCZNA . Sylwetka butelki ESENCIA nie wykazuje żadnych zmian w porównaniu do oryginalnej wersji, zmienia jedynie zielonkawy odcień na nieprzezroczysty czarny płaszcz. Jako małą ciekawostkę warto wspomnieć, że drewniany korek został ręcznie wyrzeźbiony przez hiszpańskich rzemieślników.
Grupy Olfaktoryczne
Drzewna Aromatyczna
Data Wydania
2018
EAN
8426017059787 / 8426017059770

Loewe - ESENCIA - Opinii

*20zl
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie