Loewe LOEWE POUR HOMME

Eau de Toilette dla mezczyzna

LOEWE PUR HOMME, DLA MĘŻCZYZN WIECZNEJ ELEGANCJI

LOEWE POUR HOMME to „woda toaletowa” należąca do rodziny Fougère Aromatic, która wprowadza męskość i wyróżnia ze szczególną dbałością o szczegóły, o osobistym stylu każdego mężczyzny. Szczegół wyróżnienia: opakowanie zapachu zawiera czapkę obszytą skórą z ekskluzywną pieczęcią tej luksusowej firmy.

Sukces tego zapachu polega na przyjemnej pierwszej nucie cytrusów, które nadają człowiekowi naturalność o wyrafinowanych i eleganckich smakach. Jego osobisty znaczek składa się z aromatycznego tandemu cytrusów Messina i lawendy z Alp. Po kilku minutach ten zapach w zgodzie ze skórą ustępuje lekko kwiatowemu sercu z nutami geranium i konwalii.

Tło składa się z egzotycznej mieszanki drzewa sandałowego z Indii, wetiwerii z Haiti, bursztynu i piżma, co nadaje mu bardzo męski charakter.

To pierwszy zapach LOEWE stworzony dla męskiej publiczności. Świeża i ponadczasowa śródziemnomorska woda toaletowa, idealna do codziennego użytku.

ŚRÓDZIEMNOMORSKI. Zapach, który łączy nuty cytrusowe i korzenne tło, tworząc świeżą i męską kompozycję, idealną na początek dnia, oszałamiającą do cieszenia się nocą.

ELEGANCKI I BEZPIECZNY. Klasyk, który nie wychodzi z mody, w zgodzie z każdą porą roku.

POMYSŁ NA PREZENT. Idealny na prezent z okazji urodzin lub Dnia Ojca. Dostępne w różnych rozmiarach, aby towarzyszyć w podróży.

Grupy Olfaktoryczne
Fougere Aromatyczna
EAN
8426017053020

Loewe - LOEWE POUR HOMME - Opinii

*20zl
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2020 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie