Darmowe próbki
Gwarancja zwrotu
Dostawa w ciągu 3-5 dni

Loewe SOLO LOEWE CEDRO ZESTAW

Perfume set dla mezczyzna

Loewe
DYSKRECJA, AUTENTYCZNOŚĆ I NOBILNOŚĆ

Tylko Loewe Cedar marki Loewe to męska „woda toaletowa” z pikantnymi nutami drzewnymi. Dołącza do awangardowej rodziny Solo Loewe, nadając mu nutkę innowacji, ponieważ zawiera całkowicie drzewne nuty w tym wspaniałym zestawie.

Zapach został wydany w 2015 roku, zachowując mocny, niepowtarzalny styl pod względem zapachowych niuansów, które charakteryzują hiszpańską markę. Opisuje człowieka miejskiego i nowoczesnego, który pomimo intensywnego życia w wielkim mieście potrzebuje natury, aby osiągnąć pełne szczęście.

W jej węchowej sylwetce możemy początkowo wyróżnić nuty takie jak mandarynka i różowy pieprz, odpowiedzialne za nadanie psotnemu akcentowi, aby przełamać jego powagę, a następnie lawendę i gałkę muszkatołową, w pełni rozpoznawalne aromaty wśród innych elementów, aby ostatecznie dać wiodące miejsce cedrowi i benzoesowi. Jak widać, Loewe nadal stawia na wykorzystanie rzadkich, ale doskonałych składników do stworzenia swojej biżuterii perfumeryjnej.

KLASYCZNY I ZRÓWNOWAŻONY. Mamy do czynienia z dziełem skierowanym do tradycyjnej publiczności, miłośnika dobrego smaku i godnej pozazdroszczenia równowagi wewnętrznej.

ELEGANCJA ZEWNĘTRZNA. Butelka ma te same linie, co rodzina Solo Loewe, ale tym razem wszystkie są wyjątkowe i niepowtarzalne, ponieważ drewniane elementy, które ją tworzą, są rzeźbione ręcznie.

Grupy Olfaktoryczne
Drzewna Korzenny
EAN
8426017069472 / 8426017071840
Opinie klientów
*20zl
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie
Używamy cookies aby poprawić doświadczenie w przeglądaniu strony i dostarczyć interesujących treści. Kontunuując korzystanie ze strony rozumiemy, że wyrażają Państwo zgodę na naszą politykę cookies.