Loewe SOLO LOEWE ELLA

Eau de Parfum spray dla kobieta

WYJĄTKOWY, TYLKO JEJ

SOLO LOEWE ELLA marki Loewe to „woda perfumowana” dla kobiet z rodziny Oriental Floral. Zapachy zostały wprowadzone na rynek w 2018 r., Po tym, jak podążają za zwolennikami firmy, aby zaznaczyć niezatarty ślad i stworzyć przed i po wszechświecie Loewe.

Kobiecy, zmysłowy i o dużej osobowości, stajemy w obliczu tajemniczego zapachu, w którym wolna kobieta, pewna siebie, transgresywna i charyzmatyczna, kobieta, która walczy o swoje marzenia i nigdy się nie poddaje, dopóki nie zostanie opisany sukces.

Loewe opisuje zatem swoją muzę, dziewczynę XXI wieku, o niezwykłej urodzie i przede wszystkim naturalnej, zdolną do przekazywania spokoju i siły w tym samym czasie, i która jednym spojrzeniem ma moc trząść się i promieniować wrażenia dotychczas nieznane.

ITS STELLA… Od owocowego początku, jego produkcja składa się z połączenia gruszki, brzoskwini, jabłka i gorzkiej pomarańczy, smacznego i apetycznego, otwiera drogę do kwiatów takich jak fiołek, jaśmin i róża, które nadają kobiecości całości. Wreszcie szlachetne drewno i bursztyn nadają mu enigmatyczny i magnetyczny charakter.

14 LAT PÓŹNIEJ . To był okres, odkąd Loewe wprowadziła na rynek jeden ze swoich kultowych zapachów „Solo Loewe” w 2014 roku, dopóki popularna prośba postanowiła nas zachwycić swoją kobiecą wersją. Długi czas oczekiwania, ale w końcu było warto.

POMARAŃCZOWY . Jest to wybrany kolor, który ożywi Twoją butelkę. Zgodnie z tymi samymi liniami, co edycja męska, został wyrzeźbiony na czystych liniach, nadając kształt solidnemu sześcianowi, ozdobionemu żywą i żywą pomarańczową płytką. Prostota, elegancja i ekskluzywność.
Grupy Olfaktoryczne
Orientalna Kwiatowa
Data Wydania
2018
EAN
8426017058278 / 8426017058254

Loewe - SOLO LOEWE ELLA - Opinii

5
Około 5
1 Opinii
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
21.10.2019
Outstanding product!
Best frangrance of this and previous year, I hope its gonna be available till the ens of the world :)
Czy ten komentarz był dla Ciebie pomocny? (0)
Celestyna
Verified purchase
Płeć:
Kobieta
Wiek:
---
Używam tego produktu od :
Między 6 miesięcy i 1 rok
Celestyna poleca ten produkt
*20zl
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2020 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie