Darmowe próbki
Gwarancja zwrotu
Dostawa w ciągu 3-5 dni

L'Oréal París ELVIVE DREAM LONG magic water 8 segundos

Hair moisturizer treatment - Hair repair treatment - Anti-frizz treatment

L'Oréal París

MAGIC WATER od Elvive, nowa kuracja do włosów, która już szturmem zdobywa Stany Zjednoczone, sprzedaje się raz na minutę *! Już po 8 sekundach będziesz mieć jedwabiste, lśniące i pozbawione sęków włosy.

Magic Water marki Elvive Dream Long zrewolucjonizuje pielęgnację włosów, stając się Twoim najlepszym sprzymierzeńcem w osiągnięciu wymarzonych długich włosów. Ta innowacyjna kuracja jest oparta na opatentowanej technologii lamelarnej L'Oréal, która sprawia, że Twoje włosy są 10 razy bardziej miękkie ** i 5 x bardziej lśniące ** oraz natychmiast się rozczesują!

* Obliczenie na podstawie danych firmy Nielsen dotyczących wolumenu sprzedaży w kategorii włosów w roku obrotowym 2020 (do tygodnia 26.12.2020) w USA.

** Test instrumentalny

Odkryj Magic Water , nową kurację do włosów L'Oréal Elvive Dream, która działa magicznie na Twoje włosy w zaledwie 8 sekund. #HazMagiaEnTuPelo w 8 sekund i uzyskaj bardziej nawilżone, miękkie i lśniące włosy

Co jest takiego magicznego w tej technologii?

  1. Zabieg o płynnej konsystencji, uaktywnia się w kontakcie z wodą z wilgotnych włosów. Brak czasu ekspozycji.
  2. Jego formuła składa się z substancji kondycjonujących, które pokrywają uszkodzone miejsca, tworząc ultracienką warstwę blaszek lub płatków.
  3. Dzięki lekkiej konsystencji rozprowadza się natychmiastowo i bez obciążania włosów. Rezultatem są natychmiastowe, miękkie włosy, rozczesane i lśniące w 8 sekund.
  4. Magiczny wynik, szybki.
  5. Działa na wszystkie rodzaje włosów, od długich i matowych po przesuszone i puszące się.

L'Oréal París - ELVIVE DREAM LONG magic water 8 segundos - Opinii

*20zl
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie
Używamy cookies aby poprawić doświadczenie w przeglądaniu strony i dostarczyć interesujących treści. Kontunuując korzystanie ze strony rozumiemy, że wyrażają Państwo zgodę na naszą politykę cookies.