Darmowe próbki
Gwarancja zwrotu
Dostawa w ciągu 3-5 dni

L'Oréal Professionnel AMINEXIL ADVANCED anti-thinning hair programme

Hair loss treatment

L'Oréal Professionnel
AMINEXIL ADVANCED od L'Oréal Professionnel . Intensywny zabieg na włosy, który stymuluje aktywność korzenia, aby zachować gęstość włókien włosów, od nasady aż po same końce.

Ten kompletny i skuteczny program do włosów oparty jest na jego głównych składnikach, Aminexil i Omega-6 Complex, które są kolejno odpowiedzialne za wzmocnienie zakotwiczenia włókna włosów na skórze głowy, zapobiegając w ten sposób wypadaniu, a jednocześnie , zwiększ aktywność korzeni w celu naprawy i odbudowy uszkodzonych włókien.

Wszystko to przekłada się na znaczne zmniejszenie wypadania włosów i przyszły wzrost, który jest silniejszy, silniejszy i zdrowszy.

Po tym zabiegu wyniki są niezrównane, ponieważ w ciągu zaledwie 42 dni osiągniemy, że 8 000 włosów przedłużyło ich cykl życia.
Typ Wlosów
Rodzaj wlosów
Format
Monodoza
EAN
3474636505845 / 3474636505852

L'Oréal Professionnel - AMINEXIL ADVANCED anti-thinning hair programme - Opinii

*20zl
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie
Używamy cookies aby poprawić doświadczenie w przeglądaniu strony i dostarczyć interesujących treści. Kontunuując korzystanie ze strony rozumiemy, że wyrażają Państwo zgodę na naszą politykę cookies.