Używamy cookies aby poprawić doświadczenie w przeglądaniu strony i dostarczyć interesujących treści. Kontunuując korzystanie ze strony rozumiemy, że wyrażają Państwo zgodę na naszą politykę cookies.
Darmowe próbki
Gwarancja zwrotu
Dostawa w ciągu 3-5 dni

Mm Supplements WAXYMAIZE #strawberry

Witaminy - Minerały i pierwiastki śladowe - Kolagen

WAXYMAIZE #truskawka od suplementów MM . Idealny suplement diety, który pomoże osiągnąć cele sportowe podczas treningu. Dostarcza wysokiej jakości amylopektyny, bardzo wydajnego węglowodanu, który jest szybko przyswajany przez organizm. Odżywka ta charakteryzuje się wysokim profilem molekularnym, wyższym niż cukier, sacharoza czy maltodekstryna. Dzięki swoim właściwościom skutecznie dostarcza glukozę do krwi, wątroby i tkanek mięśniowych. Układ pokarmowy potrafi go przyswoić 2 razy szybciej niż zwykłe węglowodany. Jest to suplement o niskiej osmolarności, zalecany do spożycia przed treningiem.

Truskawkowy smak.
Przetłumaczone przez Google
Tekstury
Polvo
EAN
7502532401964
Sposób użycia : 100 g rozcieńczyć w wodzie. Weź 30 minut przed treningiem.
Przetłumaczone przez Google
Suplementy diety nie powinny być stosowane jako substytut zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz zdrowego trybu życia. Trzymać z dala od dzieci. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu.
Przetłumaczone przez Google

Mm Supplements - WAXYMAIZE #strawberry - Opinii

Mm Supplements - WAXYMAIZE #strawberry - FAQ

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I WYGRAJ 20zl* ZA DARMO!
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2022 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie