Darmowe próbki
Bezpieczeństwo i zaufanie
Gwarancja zwrotu
Dostawa w ciągu 3-5 dni

Natruly PROTEINA VEGANA #vainilla

Białko roślinne

VEGAN PROTEIN #vanilla od NATURAL ATHLETE . Wegańskie białko o smaku waniliowym o niskiej zawartości węglowodanów i bez dodatku cukrów. Jego formuła BIO została stworzona z naturalnych produktów bogatych w enzymy, witaminy i minerały; zbilansowana mieszanka warzyw, która zawiera doskonałe wartości odżywcze, które w naturalny sposób pomagają utrzymać i wzmocnić organizm.

Białko roślinne o wysokiej wartości biologicznej, co świadczy o dużej zawartości aminokwasów egzogennych i łatwości przyswajania przez nasz organizm. Łączy w sobie trzy roślinne źródła białka, dzięki czemu jest wysokiej jakości wegańską alternatywą.

To białko nie zawiera rafinowanego cukru, który jest pozbawiony składników odżywczych i jest niezdrowy. Jest słodzony wyłącznie naturalnymi produktami.

Zawiera doskonały profil BCAA lub aminokwasów rozgałęzionych. Te składniki odżywcze stymulują syntezę białek i są również niezbędne do regeneracji i wzmocnienia tkanek mięśniowych.

Informacje żywieniowe :

- Białko (72,71%)

- BCAA (13,59%

- Węglowodany (1,95%)
Nature
Organiczne
EAN
8436575050195

Natruly - PROTEINA VEGANA #vainilla - Opinii

*20zl
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie