Darmowe próbki
Gwarancja zwrotu
Dostawa w ciągu 3-5 dni

Naturvital HAIR RESCUE spray reparador

Hair repair treatment

Naturvital
Produkty fryzjerskie Natura i życie RATY DO WŁOSÓW Spray naprawczy. Rewolucyjny spray naprawczy bez spłukiwania, który naprawia włókno włosów, chroni końcówki, zwalcza wypadanie włosów i zapobiega ich łamaniu. Ponadto ułatwia stylizację, dodaje blasku i chroni przed gorącem. Nie bałagan i nie natłuszcza, dzięki czemu kręcone włosy kształtują loki i zapobiegają puszeniu się, jednocześnie zwiększając objętość prostych włosów. Składa się z hydrolizowanych białek pszenicy, ekstraktu z żeń-szenia, miodu i aktywnych składników prowitaminy B5 i bez silikonów, barwników, olejów mineralnych, siarczanów i ftalanów. Rezultatem jest naprawione włókno włosów, chronione końcówki, włosy o mniejszym opadaniu, zrestrukturyzowane i wymodelowane, łatwa stylizacja i lśniące wykończenie bez brudzenia lub obciążania.
Typ Wlosów
Rodzaj wlosów / Zniszczone
Formulación
Bez Siarczanów / Bez Silikonów
Nature
Organiczne
Bez Splukiwania
Tak
Format
Spray
EAN
8414002072941

Naturvital - HAIR RESCUE spray reparador - Opinii

*20zl
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie
Używamy cookies aby poprawić doświadczenie w przeglądaniu strony i dostarczyć interesujących treści. Kontunuując korzystanie ze strony rozumiemy, że wyrażają Państwo zgodę na naszą politykę cookies.