Darmowe próbki
Gwarancja zwrotu
Dostawa w ciągu 3-5 dni

Opi NAIL LACQUER HOLLYWOOD COLLECTION

Nail polish

LAKIER DO PAZNOKCI Z KOLEKCJI OPI HOLLYWOOD . Aby uczcić 40. rocznicę OPI, wróć do jej korzeni dzięki kolekcji inspirowanej Hollywood.

OPI od lat zabiera nas w podróż dookoła świata i maluje kolorowe paznokcie w nadziei, że te miejsca nas zainspirują. 40 lat później z dumą prezentują kolekcję, która jest hołdem dla ich pochodzenia: Hollywood . Składa się z 12 nowych odcieni stworzonych z myślą o sąsiedztwie Tinseltown.

Wskocz do czerwonego kabrioletu, zwiedzając jedno z jego ulubionych miejsc, Hollywood Roosvelt Hotel! I odkryj, jak zasłony mogą Cię przenieść z Hollywood Boulevard na czerwony dywan.

Lakier do paznokci to długotrwały lakier do paznokci, który zapewnia jasne, jednolite, pełnokolorowe wykończenie. Posiada szczoteczkę ProWide, która gwarantuje optymalną i łatwą aplikację, dzięki czemu możliwe jest dotarcie do wszystkich kątów paznokci i przykrycie ich już za jednym pociągnięciem.

EAN
3616301710929 / 3616301710905 / 3616301710943 /...

Jeśli chcesz uzyskać doskonały i trwały manicure, zastosuj się do naszych zaleceń:

- Zacznij od oczyszczenia paznokci przy pomocy zmywacza do paznokci i bawełny. Następnie przytnij, spiłuj i wygładź paznokcie, aby uzyskać równą powierzchnię.

- Przed przystąpieniem do aplikacji lakieru na brzegi paznokci nałóż cienką warstwę wazeliny, dzięki czemu, jeśli przejdziemy lakierem po paznokciu, bardzo łatwo będzie usunąć nadmiar ze skóry.

- Nałóż lakier bazowy na każdy paznokieć i odczekaj kilka sekund, aż całkowicie wyschnie.

- Wybierz kolor lakieru i nałóż go na paznokcie, zawsze usuwając nadmiar produktu przesuwając pędzelek po szyjce butelki. Pozostaw tę cienką warstwę do wyschnięcia i przystąp do nakładania drugiej warstwy.

- Na koniec nałóż warstwę wykończeniową, aby nadać im dodatkowy połysk, większą odporność i dłuższą trwałość.

Opi - NAIL LACQUER HOLLYWOOD COLLECTION - Opinii

*20zl
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie