Darmowe próbki
Gwarancja zwrotu
Dostawa w ciągu 3-5 dni

Paco Rabanne INVICTUS ONYX COLLECTOR EDITION

Eau de Toilette spray dla mezczyzna

Paco Rabanne
NIEZNACZNY BOHATER, ZAWSZE GOTOWY DO ZWYCIĘSTWA

INVICTUS ONYX Collector Edition od Paco Rabanne to męska woda toaletowa należąca do rodziny węchowej Woody Aquatic. Edycja kolekcjonerska z oryginalnym zapachem stworzonym przez perfumiarzy Veronique Nyberg, Anne Flipo, Olivier Polge i Dominique Ropion, wydaną w 2020 roku.

Piramida węchowa to aromat zwycięstwa, esencja bohaterów. Odważna eksplozja świeżości i ciepła, grejpfruta wraz z ciepłym szlakiem drewna gaïac i ambry. Euforycznie uzależnia, silnie stymuluje.

ONYKS. Reprezentuje legendę. Oryginalny kamień szlachetny, nowe źródło nieskończonej mocy stworzone od początku czasu.

BUTELKA. Butelka z innego wymiaru: czarny kamień łączy się z metalem, tworząc podróż siły. Odcisk czasu wyryty w wiecznym kamieniu legendy. Zanurzenie marmuru i srebra ustępuje głębokości magnetycznej.

TROFEUM. Butelka prezentuje nagrodę sportową. Ma kształt zwycięskiego trofeum. Mecz wygrał i wyszedł z ringu. Zwycięska bitwa z dnia na dzień i obawy, które mogą pojawić się z czasem.
Grupy Olfaktoryczne
Drzewna Wodna
EAN
3349668580446

Paco Rabanne - INVICTUS ONYX COLLECTOR EDITION - Opinii

*20zl
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie
Używamy cookies aby poprawić doświadczenie w przeglądaniu strony i dostarczyć interesujących treści. Kontunuując korzystanie ze strony rozumiemy, że wyrażają Państwo zgodę na naszą politykę cookies.