Darmowe próbki
Gwarancja zwrotu
Dostawa w ciągu 3-5 dni

Prada INFUSION IRIS SET

Walizka dla kobieta

INFUSION IRIS firmy Prada to unisex „Eau de Parfum” z kwiatowymi i drzewnymi nutami. Perfumy te nawiązują do tradycji z przeszłości, dzięki czemu pozwalają nam zrozumieć miejsce, które zajmujemy w teraźniejszości, a jednocześnie szukają idealnej harmonijnej równowagi w chaotycznym świecie, przenosząc nas w odosobnione miejsce i w pełen spokój.

Ten zapach został stworzony w 2007 roku przez perfumiarza Daniela (Roche) Andrier i należy do kolekcji Les Infusions de Prada. Jej esencja to totalne przywołanie aromatu świeżo wyprasowanej pościeli i czystej, nagiej skóry, zapachów, które przenoszą nas do dzieciństwa i na zawsze pozostają w naszej pamięci.

Jego delikatny i wyszukany budzik zaczyna się od kwiatu afrykańskiej pomarańczy, pomarańczy, mandarynki i neroli, owoców cytrusowych z pewnym punktem słodyczy, które tworzą miękki materac, na którym nuty kwiatowe, jego bohaterowie, tacy jak irys, żywica mastyksowa mastyksu, osadu i galbanum, aby ostatecznie zakończyć się miękkim, drzewnym tłem.

INFUZJA Z IRIS. Nazwa tego zapachu pochodzi od procesu, któremu poddawana jest tęczówka w celu wydobycia jej esencji. Poddaje się go ciągłemu wlewowi przez 6 miesięcy, aby wydobyć wszystkie jego właściwości węchowe.

FUGITIVE Z STEREOTYPÓW. Perfumy całkowicie uciekają od kobiecych stereotypów. Nie identyfikuje się z określonym profilem ani z określonym przedziałem wiekowym. Jest powiązany z wolnym, naturalnym duchem i bardzo pożądanym Wszechświatem Prady.

STARE PERFUMERY. Jego butelka jest wyraźnym hołdem dla starej perfumerii. Wyrafinowane i proste, z prostymi i czystymi liniami, jedyne, co się w nim wyróżnia, to logo marki wyryte na metalowej lampie ściennej. Wykwintność i klasycyzm.

Grupy Olfaktoryczne
Drzewna Kwiatowa
Data Wydania
2007
Projektantka
Daniela (Roche) Andrier
EAN
3614273521734
Opinie klientów
*20zl
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie