Darmowe próbki
Gwarancja zwrotu
Dostawa w ciągu 3-5 dni

Prada PRADA AMBER POUR HOMME INTENSE

Eau de Parfum dla mezczyzna

INTENSYWNOŚĆ I ELEGANCJA SKÓRA KWIATÓW

PRADA AMBER POUR HOMME INTENSE marki Prada to męska woda perfumowana zawarta w rodzinie Oriental Fougère, wprowadzonej na rynek w 2001 roku.

Nowy dodatek do kolekcji PRADA AMBER POUR HOME, który był pierwszym zaangażowaniem w perfumy męskie wiodącej marki modowej. Dzięki tym perfumom uwydatnia się elegancja mężczyzny Prady, który wyróżnia się jego wiedzą, dobrym smakiem i wyrafinowaniem. Mężczyźni z charakterem, którzy wiedzą, czego chcą i nie rezygnują ze swoich celów, dopóki nie osiągną sukcesu.

Połączenie wysokiej jakości surowców, o wysokiej czystości i wysokich stężeniach, daje wyjątkową, przenikliwą i zamiatającą esencję.

CO JEST PACHNĄCE? Jego nuta różni się od klasycznych i konwencjonalnych aromatów, obejmując otaczające i zmysłowe nuty, takie jak bursztyn, wetyweria, piżmo, skóra, szafran i mirra.

KILKA PSÓW BĘDZIE DOSKONAŁA . Ponieważ jest to męska woda perfumowana, ta esencja ma wysoką intensywność aromatyczną, dzięki czemu zaledwie kilkoma aerozolami utrzymamy perfumowaną skórę przez cały dzień. Ponieważ jest to zapach o świetnej projekcji i krześle, jeśli go przekroczymy, jego fantastyczne właściwości aromatyczne zostaną utracone.

WIECZNE WIECZORY. . Idealny wybór na nocne chwile, stworzony, by uwodzić i urzekać. Formalne perfumy, które staną się niezbędnym dodatkiem na noc.
Grupy Olfaktoryczne
Orientalna Fougere
Data Wydania
2001
EAN
8435137725915

Prada - PRADA AMBER POUR HOMME INTENSE - Opinii

*20zl
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie