Ralph Lauren POLO BLUE GOLD BLEND

Eau de Parfum spray dla mezczyzna

CZYSTY, WYŚWIETLONY, WYJĄTKOWY ZAPACH.

POLO BLUE GOLD BLEND marki Polo Ralph Lauren to męska woda perfumowana należąca do rodziny zapachowej Fougère Oriental. Zapach został wydany w 2019 roku jako flanker oryginalnego POLO BLUE .

Inspirowana kluczowym elementem męskiej mody Ralpha Laurena, granatowa marynarka ze złotymi guzikami, symbol wygody, luksusu i wyrafinowania marki.

Zapach stworzony z kluczowych nut z rodziny Polo Blue (musujące cytrusy, świeży melon i wyrafinowana wetyweria) w połączeniu z soczystymi, nowoczesnymi nutami (czysty imbir, szałwia i złote kadzidło), aby dodać głębi, wyrafinowania i przyprawy, aby reprezentować kwintesencję zapachu .

ZAPACH. Esencja Polo Blue wzbogacona ciepłymi, nowoczesnymi i męskimi nutami znajduje odzwierciedlenie w tym nowym zapachu. Po wyjściu ma ten sam cytrus Ultra Blue w połączeniu z imbirem. W sercu znajduje się ten sam akord melodyczny wody toaletowej Polo Blue z szałwią. Na koniec tło stanowi wetyweria, którą możemy znaleźć w wodzie perfumowanej Polo Blue wraz z kadzidłem.

BUTELKA. Zainspirowana kultowym granatowym blezerem z guzikami legendarna kobaltowa butelka pokryta jest złotem, podobnie jak zakrętka i jej logo, tworząc odrobinę klasy, wyrafinowania i wykwintności.

Grupy Olfaktoryczne
Orientalna Fougere
EAN
3605971945373

Ralph Lauren - POLO BLUE GOLD BLEND - Opinii

*20zl
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie