Darmowe próbki
Bezpieczeństwo i zaufanie
Gwarancja zwrotu
Dostawa w ciągu 3-5 dni

Ralph Lauren POLO BLUE ZESTAW

Perfume set dla mezczyzna

KLASYCZNY BARWIONY Z ELEGANCKĄ, INTENSYWNOŚCI I SOPHISTICATION

Polo Blue marki Raplh Lauren to męska woda perfumowana należąca do rodziny Woody Aromatic. To nowy dodatek do kultowej serii „Polo Blue”, którą Ralph Lauren nadaje intensywności, elegancji i odrobinie dojrzałości. Rysowany jest w nim szczupły i swobodny mężczyzna, który pomimo nieformalnego wyglądu promieniuje elegancją. Dojrzały i zrównoważony mężczyzna, który wie, jak zachować swoje preferencje i energicznie walczyć o swoje cele.

Zapach został wydany w 2016 roku przez perfumiarza Carlosa Benaima. Dzięki temu firma zamierzała pójść o krok dalej i przedstawić te słynne perfumy młodzieżowe bardziej dojrzałej publiczności, w tym celu nie chciała wymazać esencji Polo Blue, ale zamiast tego zdecydowała się zintensyfikować swoje przebudzenie i tym samym zapewnić bardziej wyrafinowany ton .

Piramida węchowa zaczyna się od powiewu świeżości wywołanego przez cytrusy i elementy morskie, kwaśne i wodniste nuty łączą się w jeden aromat, który wita męskie i potężne serce, stworzone przez korzeń lilii, bordo, bazylię i werbena cytrynowa. Wreszcie, jego podstawa jest częścią najbardziej intensywną, opartą na drzewnych, zmysłowych i uwodzicielskich nutach.

SPORTOWI MĘŻCZYŹNI. Zapach ten stanowi ukłon w stronę świata sportu, próbując pokazać, że ćwicząc, możesz nadal zachować wyrafinowanie i elegancję.

NIEBIESKI SŁOIK. Jako symbol wszystkich elementów, które reprezentuje, jego butelka przyjmuje intensywny niebieski kolor, który w tej wersji jest intensyfikowany. Proste i czyste linie z tylko charakterystycznym logo wytłoczonym z przodu. Klasycyzm i elegancja na powierzchni.

NAJLEPSZE SPRZEDAŻ. W roku premiery zapach ten osiągnął największy sukces na całym świecie i do dziś pozostaje jedną z najlepiej sprzedających się klasyków męskiej perfumerii. Firma ma nadzieję, że ta nowa wersja będzie miała taką samą akceptację jak jej poprzedniczka.

Grupy Olfaktoryczne
Fougere Aromatyczna
EAN
3605972174789
Opinie klientów
*20zl
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie