Redken EXTREME LENGTH shampoo

Hair loss shampoo

Szampon EXTREME LENGTH marki Redken , wzmacniający szampon z biotyną do włosów zniszczonych.

Redken odnawia formułę linii Extreme, teraz jego szampon został wzbogacony o biotynę dla wzmocnienia włosów oraz silniejszego i szybszego wzrostu. Pomaga zapobiegać łamaniu się i promuje zdrowsze, mocniejsze włosy.

Zmniejsza łamliwość o 81% (przy pełnej kuracji), jednocześnie delikatnie myjąc i wzmacniając włosy.

Dłuższe włosy z mniejszą łamliwością, ekstremalna długość!

Typ Wlosów
Zniszczone
EAN
3474636859733

Wśród jego głównych składników znajdujemy:
· Biotyna działa jako koenzym, stymulując działanie niektórych enzymów niezbędnych w procesach duplikacji komórek. Oznacza to, że sprzyja wzrostowi szybko rozmnażających się tkanek. Ponadto ingeruje w metabolizm tłuszczów. Na skórze głowy przekłada się to na większą elastyczność i mniej łamliwości włosów, co przekłada się na lepszą ochronę przed wypadaniem włosów.

SKŁADNIKI: AQUA / WODA / EAU SODIUM CHLORIDE Sodium Laureth Sulfate Cocamidopropyl Betaine CYTRIC ACID SODIUM HYDROXIDE PERFUME / ZAPACH PROPYLEN GLIKOL POLIKWATERNIUM-10 sodu benzoesan HEKSOLENOWO-BETAINA KWAS CYTRYNOWY WODOROTLENEK SODOWY PERFUMY / ZAPACH PROPYLEN GLIKOL POLIKWATERNIUM-10 benzoesan sodu HEKSOLEN-BETAINA KWAS CYTRYNOWY

Nałóż na mokre włosy i wmasuj, aby umyć i pobudzić skórę głowy. Spłukać dużą ilością wody. Uzupełnij poniższą odżywką Extreme Length Conditioner.
Ten szampon polecany jest do włosów zniszczonych, które cierpią z powodu ciągłego łamania się z powodu braku składników odżywczych. Polecany jest również przy problemach z suchą lub zniszczoną skórą głowy, które uniemożliwiają prawidłowy wzrost włośników. Aby uzyskać optymalne rezultaty, zaleca się stosowanie całej rutyny włosów EXTREME LENGTH.

Redken - EXTREME LENGTH shampoo - Opinii

*20zl
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2020 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie