Używamy cookies aby poprawić doświadczenie w przeglądaniu strony i dostarczyć interesujących treści. Kontunuując korzystanie ze strony rozumiemy, że wyrażają Państwo zgodę na naszą politykę cookies.
Darmowe próbki
Bezpieczeństwo i zaufanie
Gwarancja zwrotu
Dostawa w ciągu 3-5 dni
MULTI ACID PEELING SOLUTION solution de peeling multi-acides

Revolution Skincare MULTI ACID PEELING SOLUTION solution de peeling multi-acides

Face moisturizer

MULTI ACID PEELING SOLUTION REVOLUTION SKINSCARE wielokwasowy peeling .

Ten wielokwasowy peeling od Revolution Skincare to cotygodniowy zabieg, który pomaga złuszczać górną powierzchnię skóry.

Ten wysokowydajny roztwór złuszczający zawiera 30% AHA i 1,5% BHA. Mieszanka AHA to mieszanka kwasu mlekowego, kwasu glikolowego i kwasów owocowych z żurawiny, żurawiny, super klonu, pomarańczy i cytryny. Pomagają one złuszczać matowy, martwy naskórek, odsłaniając świeższą, gładszą skórę pod spodem o wyrafinowanym odcieniu i teksturze. BHA to kwas salicylowy, który pomaga penetrować pory, łagodząc przekrwienie i zapobiegając wypryskom, pozostawiając skórę gładszą i bardziej promienną.

Jak używać:
Stosować na noc, nie częściej niż dwa razy w tygodniu.
Nakładać na czystą twarz, nie stosować na wilgotną skórę. Nałóż równomiernie na twarz i szyję. Spłucz letnią wodą. To rozwiązanie przeznaczone do stosowania jako maska. Nie zostawiaj na dłużej niż 10 minut. Unikaj konturu oczu i kontaktu z nimi zarówno podczas aplikacji, jak i spłukiwania. Użyj FPS po użyciu.

Ostrożność.
Przerwać stosowanie, jeśli wystąpi zaczerwienienie lub podrażnienie. Trzymaj z dala od oczu. Tylko do użytku zewnętrznego.

Przetłumaczone przez Google
Wiek
Miedzy 26 i 35 lat / Miedzy 36 i 50 lat / Powyzej 50 lat
Typ Skóry
Wszystkie Rodzaje Skóry
Kuracja
Noc
Tekstury
Serum
Format
Dwufaza
EAN
5057566263030
ingredients
aqua (water, eau), lactic acid, propanediol, vaccinium myrtillus fruit extract, glycolic acid, glycerin, saccharum officinarum (sugar cane) extract, butylene glycol, salicylic acid, citrus aurantium dulcis (orange) fruit extract, citrus limon fruit extract, daucus carota sativa (carrot) root extract, xanthan gum, acer saccharum (sugar maple) extract, sodium benzoate, potassium sorbate, disodium edta, tasmannia lanceolata fruit/leaf extract.
Nałożyć niewielką ilość na czystą skórę i spłukać po 10 minutach. Używaj maksymalnie 2 lub 3 razy w tygodniu i zawsze zażywaj SPF po użyciu. Unikaj kontaktu z oczami i ustami. Przerwać stosowanie, jeśli wystąpi podrażnienie.
Przetłumaczone przez Google

Revolution Skincare - MULTI ACID PEELING SOLUTION solution de peeling multi-acides - Opinii

Revolution Skincare - MULTI ACID PEELING SOLUTION solution de peeling multi-acides - FAQ

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I WYGRAJ 20zl* ZA DARMO!
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2022 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie