Darmowe próbki
Gwarancja zwrotu
Dostawa w ciągu 3-5 dni

Rochas MOUSTACHE

Eau de Parfum spray dla mezczyzna

Rochas
MUSTACHE, NAJDŁUŻSZE GEO ROCHAS

MUSTACHE de Rochas to męska woda perfumowana, która należy do rodziny Woody Oriental wydanej w 2018 roku przez Nathalie Gracia-Cetto.

Historia MUSTACHE sięga lat po wojnie, a dokładniej, kiedy Marcel Rochas, założyciel prestiżowej firmy, postanawia stworzyć perfumy męskie na zamówienie, z wdzięcznością za trudne lata walki.

MUSTACHE było rewolucją w tej dekadzie, ponieważ do tej pory mężczyźni zawsze używali „Agua de Colonia”, nigdy „Eau de Parfum”, więc francuska firma postanowiła wprowadzić innowacje i oznaczyć przed i po w męskim sektorze perfumerii.

Teraz, w 2018 roku, firma postanowiła ponownie wprowadzić swój wielki i symboliczny klasyk, zachowując zarówno swoją formułę, jak i oryginalną butelkę, zapraszając mężczyzn do odkrywania czystego i tradycyjnego aromatu, o bardzo męskim charakterze, który pomimo przejścia Czas pozostaje słabością dla większości mieszkańców Rochas.

JEGO ZAPACH . Niecodzienny efekt, ponieważ łączy kobiecy blask i bardzo męskie akordy. Nuty zapachowe, takie jak mandarynka, różowy pieprz, róża bułgarska, cedr atlantycki, paczula, wanilia i benzoes, utrzymują wzorową i doskonałą harmonię przeciwieństw.

ROCHAS MUSTACHE . Jak dobrze wiemy, „wąsy” oznaczają „wąsy” po francusku. Nazwa tych perfum pochodzi od jednego z najsłynniejszych wąsów w historii, noszonego przez Karola I z Anglii na obrazie Van Dycka wystawionym w Luwrze.

ORYGINALNY SŁOIK . Firma chciała pochwalić się swoim klasycyzmem i tradycją, utrzymując nienaruszoną butelkę perfum zaprojektowaną w 1949 roku. Wyrzeźbiona na skośnym szkle, z przodu wyróżnia się pomarańczowa etykieta, na której możemy odczytać nazwę marki.
Grupy Olfaktoryczne
Drzewna
Data Wydania
2018
Projektantka
Nathalie Gracia-Cetto
EAN
3386460102926 / 3386460102933

Rochas - MOUSTACHE - Opinii

*20zl
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie
Używamy cookies aby poprawić doświadczenie w przeglądaniu strony i dostarczyć interesujących treści. Kontunuując korzystanie ze strony rozumiemy, że wyrażają Państwo zgodę na naszą politykę cookies.