Darmowe próbki
Gwarancja zwrotu
Dostawa w ciągu 3-5 dni

Roger & Gallet MAGNOLIA FOLIE

Eau de Cologne spray dla kobieta

Roger & Gallet
PRAWDZIWY, RADOŚCIOWY I RADOSNY ZAPACH

MAGNOLIA FOLIE autorstwa Roger & Gallet to „woda kolońska” dla kobiet o pysznych kwiatowych nutach, stworzona przez francuskiego perfumiarza Frédérique Terranova w 2018 roku.

Do stworzenia tego zapachu mistrz perfumerii zainspirował się najszczęśliwszym i najbardziej energicznym aspektem cesarzowej Drugiego Cesarstwa, kobiet o godnej pozazdroszczenia wiedzy, przekaźnikach mocy i spokoju. Mamy zatem do czynienia z perfumami odzwierciedlającymi aromat królewskości, autentycznej esencji prawdziwych osobowości.

Z tej okazji perfumy nabierają bardziej wesołego i wesołego tonu, z nieformalnym stylem, nie pozostawiając za sobą elegancji. Kreacja opisuje fantazję i odważną kobietę o wspaniałej wizji życia i miłośnika przygód, który lubi zamykać oczy i pozwolić, by poprowadziła ją wyobraźnia.

CO JEST PACHNĄCE? . Z charakterem i delikatnością, dwa przeciwieństwa, które doskonale równoważą się po perfumach. Jako nuty centralne znajduje się trio asów: magnolia, kwiat pomarańczy i jaśmin, wokół nich elementy takie jak cassis, paczula i cedr wdzięcznie tańczą.

ARTYSTYCZNE PERFUMERY. Perfumy tej firmy cieszą się wielką tradycją rzemieślniczą w procesie produkcji. Klasyczne destylacje oraz rośliny i naturalne oleje sprawiają, że każda z prac Roger & Gallet jest wyjątkowym klejnotem w perfumerii. Ponadto warto wspomnieć, że firma była oficjalnym dostawcą wszystkich dworów królewskich.

MAŁY BIZNES RODZINNY. Ta fabryka perfum powstała jako mała rodzinna firma, która ostatecznie przekształciła się w dużą firmę.
Grupy Olfaktoryczne
Kwiatowa
Parafarmaceutyka
Parafarmaceutyczne / Dermokosmetyki
Data Wydania
2018
Projektant
Frédérique Terranov
EAN
3337875602679 / 3337875602686
Rodzina zapachowa: Kwiatowa.

Nuty głowy: czarna porzeczka.

Nuty serca: magnolia, kwiat pomarańczy, jaśmin.

Nuty bazy: cedr i paczula.
Przetłumaczone przez Google
UŻYWAJ WSKAZÓWEK

Roger & Gallet MAGNOLIA FOLIE to zapach należący do rodziny Floral dla kobiet. Ze względu na swoje nuty zapachowe jest idealnym zapachem na wiosnę i lato.

Koncentracja wody kolońskiej zapewnia dobre utrwalenie na skórze i dobrą trwałość, bez ingerencji.

ZALECENIA OGÓLNE

Aby przedłużyć zapach na dłużej, nałóż go na wewnętrzną stronę nadgarstków i za małżowiną uszną. Te strefy tętna mają wyższą temperaturę niż reszta ciała, co pomoże w wolniejszym ulatnianiu się zapachu.

Nakładanie perfum bezpośrednio na odzież może poplamić, uszkodzić i zmienić tkaninę.

Aby przedłużyć ślad zapachu, polecamy stosowanie produktów z gamy, takich jak żele pod prysznic, balsamy do ciała czy dezodoranty.

OCHRONA

Chroń swój zapach przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych i ciepła, w przeciwnym razie skład zapachu może ulec zmianie i stać się smutnym wspomnieniem Twojego ulubionego aromatu.
Przetłumaczone przez Google
Zazwyczaj kupowane razem

Roger & Gallet - MAGNOLIA FOLIE - Opinii

*20zl
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie
Używamy cookies aby poprawić doświadczenie w przeglądaniu strony i dostarczyć interesujących treści. Kontunuując korzystanie ze strony rozumiemy, że wyrażają Państwo zgodę na naszą politykę cookies.