Darmowe próbki
Gwarancja zwrotu
Dostawa w ciągu 3-5 dni

Shiseido MEN targeted pencil concealer

Concealer makeup

SHISEIDO MEN CELOWANY KOREKTOR OŁÓWKOWY marki Shiseido . Korektor w formie ołówka o lekkiej konsystencji i łatwym w użyciu kamuflażu niedoskonałości twarzy o naturalnym i matowym wykończeniu.

Dla zdrowego, świeżego wyglądu i jednolitego odcienia. Lekka konsystencja, nieklejąca i łatwa w aplikacji, pozostaje gładka na świeżo nałożonej skórze i pozostaje nienaruszona przez 8 godzin.

Tuszuje niedoskonałości, zapewniając gładkie i naturalne wykończenie. Neutralizuje zaczerwienienia i nierówności w odcieniu, np. Spowodowane goleniem. Kamufluje cienie pod oczami, zapewniając wypoczęty wygląd. Błyskawicznie uzyskaj świeży i zdrowy wygląd.

Typ Skóry
Wszystkie Rodzaje Skóry
Format
Stick
EAN
0729238171954 / 0729238171961

Nakładaj bezpośrednio na korygowane obszary i rozprowadź opuszkami palców. Aby uzyskać dobre krycie, dodaj niezbędne warstwy produktu. Łatwo usunąć za pomocą Shiseido Men Face Cleanser

Ten korektor w ołówku polecany jest dla wszystkich typów mężczyzn, którzy potrzebują zamaskować niedoskonałości, cienie pod oczami, zaczerwienienia czy nierówny koloryt. Naturalne wykończenie jest prawie niewyczuwalne, wyraźnie uwydatniając wygląd. Pozostaje nienaruszony przez 8 godzin i można go łatwo usunąć za pomocą płynu do mycia twarzy SHISEIDO MEN.

Shiseido - MEN targeted pencil concealer - Opinii

*20zl
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie