Darmowe próbki
Gwarancja zwrotu
Dostawa w ciągu 3-5 dni

Shu Uemura SILK BLOOM masque

Hair mask for damaged hair

Shu Uemura
JEDWABNY BLOOM Zabieg regenerujący Shu Uemura , maska restrukturyzacyjna do włosów poważnie zniszczonych.

Linia SILK BLOOM została opracowana w celu naprawy zniszczonych włosów, przywracając im włókno oraz nadając włosom siłę i witalność. Przyczynia się do przywrócenia struktury włókna, zapewnia siłę, ciało i witalność, pozostawiając jedwabisty dotyk i wysoki połysk.

Ta maska to intensywny zabieg naprawczy wzbogacony ceramidami o właściwościach wzmacniających, które wzmacniają naskórek i przywracają wewnętrzną strukturę zniszczonych włosów. Ma gęstą i kremową konsystencję, która delikatnie pokrywa włosy i całkowicie je przywraca.

Doświadczeniu towarzyszy unikalny zapach opracowany przez Shu Uemura: Mleko Migdałowe . Zapach zaczyna się od nut zapachowych zielonych migdałów, cytrusów, gruszek; a następnie serce z nutami heliotropu i kwiatu plumerii; Na koniec dodaj sandałowiec, wanilię i pastę migdałową.
Typ Wlosów
Zniszczone
EAN
3474630146877 / 3474630146570

Shu Uemura - SILK BLOOM masque - Opinii

*20zl
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie
Używamy cookies aby poprawić doświadczenie w przeglądaniu strony i dostarczyć interesujących treści. Kontunuując korzystanie ze strony rozumiemy, że wyrażają Państwo zgodę na naszą politykę cookies.