Darmowe próbki
Gwarancja zwrotu
Dostawa w ciągu 3-5 dni

Tigi CATWALK curls rock amplifier

Hair styling product

Tigi

WZMACNIACZ ZWALCZACZY ROCKOWYCH firmy Tigi , krem do definiowania loków i fal.

Ten fantastyczny produkt do stylizacji zapewnia definicję i separację, utrwalanie i kontrolę - wszystko, czego potrzebują fale i loki!

Dzięki polimerom, ochraniaczom termicznym i środowiskowym oraz zawartości w olejkach eterycznych poprawia naturalną teksturę włosów, jednocześnie chroniąc je przed wilgocią.

Naturalne tekstury są modne, a dzięki CURLS ROCK otrzymujesz gładkie fale i znacznie bardziej wyraźne loki o miękkiej i naturalnej fakturze upiększającej grzywę.

Dzięki kremowej konsystencji jest bardzo łatwa w aplikacji, zawsze w odpowiedniej dawce w zależności od pożądanego ustawienia i pozostawia przyjemny owocowy aromat.

Typ Wlosów
Krecone
EAN
0615908421606
Wśród jego składników znajdziemy ekstrakt z nasion słonecznika, pantenol, olejek jojoba oraz ekstrakt z Bacopa Monniera.
Przetłumaczone przez Google
Nakładaj na umyte i osuszone ręcznikiem włosy, od nasady aż po same końce, podkreślając pasemka, aby zaznaczyć je palcami (zwijając). Możesz zwiększyć objętość, rozpraszając lub pozostawiając do wyschnięcia na powietrzu.
Przetłumaczone przez Google
Produkt polecany do podkreślenia fryzury na włosach kręconych i/lub falowanych. Nakłada się na wilgotne włosy.
Przetłumaczone przez Google
Zazwyczaj kupowane razem

Tigi - CATWALK curls rock amplifier - Opinii

*20zl
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie
Używamy cookies aby poprawić doświadczenie w przeglądaniu strony i dostarczyć interesujących treści. Kontunuując korzystanie ze strony rozumiemy, że wyrażają Państwo zgodę na naszą politykę cookies.