Używamy cookies aby poprawić doświadczenie w przeglądaniu strony i dostarczyć interesujących treści. Kontunuując korzystanie ze strony rozumiemy, że wyrażają Państwo zgodę na naszą politykę cookies.
Darmowe próbki
Gwarancja zwrotu
Dostawa w ciągu 3-5 dni

Tous LOVEME the onyx parfum vapo

Eau de Parfum spray dla kobieta

LOVEME the onyx vapo parfum od TOUS

TOUS to biżuteria w najczystszej postaci, a jej perfumy zamieniają te klejnoty w niezapomniane kreacje zapachowe, a dzięki temu nowemu zapachowi LoveMe onyksowe perfumy odzwierciedlają to, czego pragnę i topią się ja i wszyscy TOUSKochankowie na świecie, patrząc, symbol domu , niedźwiedź TOUS.

Jest to utwór o niespotykanej dotąd sile przyciągania. Jego błysk jest niemal hipnotyzujący, z sylwetką w kształcie niedźwiedzia, fasetowaną z cierpliwością i rygorem oraz blaskiem, który wyraża uwodzenie.
i jednocześnie elegancja.

LoveMe, onyksowe perfumy, zabierają nas z powrotem do początków z niedźwiedziem w jego najczystszej postaci, osadzonym w metalicznej ramce, która go obejmuje. To tak, jakby jubiler rozmawiał z drogocennym kamieniem mówiąc: „Nie pozwolę ci odejść”.

Przetłumaczone przez Google
Grupy Olfaktoryczne
Kwiatowa
Data Wydania
2021
Projektanci
Christian Alori & Domitille Michalon Bertier/Christian Alori & Domitille Michalon Bertier
EAN
8436550508918 / 8436550508925 / 8436550508932

Tous - LOVEME the onyx parfum vapo - Opinii

Tous - LOVEME the onyx parfum vapo - FAQ

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I WYGRAJ 20zl* ZA DARMO!
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2022 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie