Darmowe próbki
Gwarancja zwrotu
Dostawa w ciągu 3-5 dni

Tous TOUS ZESTAW

Perfume set dla kobieta

Tous
DZIEL SIĘ WIELKIMI CHWILAMI SWOJEGO ŻYCIA Z TOUS

Tous to „woda toaletowa” należąca do kobiecej rodziny kwiatów i sygnowana marką biżuterii, która nadaje jej nazwę. Hiszpańska firma chce przekazać swoją esencję, którą cechuje prostota, dobry smak i delikatność, dlatego przedstawiają nam to dzieło, miękką i lekką esencję, która będzie nam towarzyszyć dzień po dniu.

Zapach ten został wprowadzony na rynek w 2002 roku przez perfumiarza Oliviera Crespa, niezwykle kobiecą i nadającą się do noszenia kwiatową odmianę, pełną świeżości i prostoty, o przyjemnym i delikatnym aromacie, który staje się niezbędnym dodatkiem.

Jego budzenie rozpoczyna się delikatną świeżością, uczuciem bliskości, które dają liście fiołka, bergamotki, kasji i kolendry. Następnie doceniamy kwiatowe serce z gardenią, różą, jaśminem i piwonią, które tworzą kruchą i wrażliwą kulę, a jednocześnie pełną energii. Wreszcie, iskierki cedru z Marruecos, irysa i białego piżma są odpowiedzialne za dobre trzymanie i nieco cieplejszy ton.

ODŚWIEŻ SWOJE DNI ELEGANCJĄ. Tous stworzy wokół Ciebie atmosferę świeżości, zachowując naturalną elegancję każdej kobiety. Uzupełnienie na co dzień, czy to w biurze, czy na rodzinnym wypadzie.

AKCESORIA MODY. Znamy już sukcesy tej słynnej marki w świecie szlachetnej biżuterii, dlatego nie możemy pozwolić, aby ten klejnot pozostał niezauważony w świecie perfumerii selektywnej.

FLIRTY MIŚ. Jego butelka, z prostymi liniami i przezroczystym szkłem, zakończona jest delikatnym korkiem, który przypomina kształt charakterystycznego niedźwiedzia, który stoi twarzą do firmy.
Grupy Olfaktoryczne
Kwiatowa
EAN
8436550507287
Opinie klientów
*20zl
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie
Używamy cookies aby poprawić doświadczenie w przeglądaniu strony i dostarczyć interesujących treści. Kontunuując korzystanie ze strony rozumiemy, że wyrażają Państwo zgodę na naszą politykę cookies.