Darmowe próbki
Gwarancja zwrotu
Dostawa w ciągu 3-5 dni

Victorio & Lucchino AGUAS MASCULINAS VICTORIO & LUCCHINO Nº1

Eau de Toilette spray dla mezczyzna

Victorio & Lucchino
POCZUJ SIŁĘ DZIKIEJ NATURY

Agua Masculina Nº1 Victorio & Luchinno to „woda toaletowa” dla mężczyzn należących do rodziny Aromatic Fougère. Jest to zapach, który zanurza nas w bujnym lesie i przenosi jego wilgotny, naturalny i czysty aromat.

Zapach został stworzony w 2017 roku przez hiszpańską firmę modową Victorio & Lucchino i należy do kolekcji „Las Aguas Masculinas”. Po sukcesie „Las Aguas Femeninas” projektanci postanowili wprowadzić tę linię dla mężczyzn z 3 różnymi zapachami, z których każdy reprezentuje inny profil. W tym przypadku czczona jest „Dzika witalność”, człowiek z instynktem, determinacją i śmiałością, miłośnik natury oraz ziemistych i drzewnych aromatów.

Piramida węchowa zaczyna się od cytrusowych iskier dzięki obecności grejpfruta, w idealnym połączeniu z iskrami przyprawionymi różowym pieprzem. Następnie serce oparte na geranium, szałwii i kadzidle nadaje temu zapachowi intensywność i męskość, kończąc drzewnym tłem, z nutami cedru atlasu, cedru virginii, wetiwerii i balsamu jodłowego, tworząc w ten sposób dziką stronę z istoty.

PONADCZASOWE ZAPACH. Mamy do czynienia z bardzo wszechstronnym zapachem, ponieważ jego nuty nadają mu ponadczasową użyteczność i są idealne na każdą okazję, czy to w dzień, na każdą specjalną okazję lub w nocy.

ZIELONA NATURA. Jego butelka z prostymi i czystymi liniami jest wyrzeźbiona na przezroczystym szkle, które zbiera zielony płyn wewnętrzny, symbolizujący naturę i szeroką gamę kolorów tego odcienia.

POMYSŁ NA PREZENT. Dzięki świeżości nut ten zapach cieszy się dużą popularnością wśród mężczyzn, dlatego mamy doskonały pomysł na prezent.
Grupy Olfaktoryczne
Fougere Aromatyczna
Data Wydania
2017
EAN
8411061875735

Victorio & Lucchino - AGUAS MASCULINAS VICTORIO & LUCCHINO Nº1 - Opinii

*20zl
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie
Używamy cookies aby poprawić doświadczenie w przeglądaniu strony i dostarczyć interesujących treści. Kontunuując korzystanie ze strony rozumiemy, że wyrażają Państwo zgodę na naszą politykę cookies.