Używamy cookies aby poprawić doświadczenie w przeglądaniu strony i dostarczyć interesujących treści. Kontunuując korzystanie ze strony rozumiemy, że wyrażają Państwo zgodę na naszą politykę cookies.
Darmowe próbki
Bezpieczeństwo i zaufanie
Gwarancja zwrotu
Dostawa w ciągu 3-5 dni
VIÑA SASTRE CRIANZA ribera del Duero

Viña Sastre VIÑA SASTRE CRIANZA ribera del Duero

Tinto

VIÑA SASTRE CRIANZA ribera del Duero z VIÑA SASTRE . Wino o intensywnym kolorze wiśni i granatu, wyprodukowane przez winnicę Viña Sastre na wysokości 800 i 830 metrów nad poziomem morza, ze 100% czerwonymi winogronami pochodzącymi z kraju. Jego dojrzewanie trwa 14 miesięcy w odmianie dębu francuskiego i amerykańskiego. W nosie to wino jest bardzo mocne i złożone. Dojrzałość winogron wyczuwalna jest z aromatami czarnych owoców, kakao, prażonego drewna i pikantnych tonów. Na podniebieniu jest miękkie, owocowe, z delikatnym prażonym drewnem oraz długim i złożonym finiszem.
Przetłumaczone przez Google
EAN
8437002604035
Podawać w temperaturze od 15ºC do 17ºC.
Przetłumaczone przez Google
Przechowuj to wino w stałej temperaturze, w pozycji bocznej (poziomej), najlepiej z dala od światła. Zaleca się umiarkowane spożycie napojów alkoholowych.
Przetłumaczone przez Google

Viña Sastre - VIÑA SASTRE CRIANZA ribera del Duero - Opinii

Viña Sastre - VIÑA SASTRE CRIANZA ribera del Duero - FAQ

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I WYGRAJ 20zl* ZA DARMO!
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2022 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie