Używamy cookies aby poprawić doświadczenie w przeglądaniu strony i dostarczyć interesujących treści. Kontunuując korzystanie ze strony rozumiemy, że wyrażają Państwo zgodę na naszą politykę cookies.
Darmowe próbki
Bezpieczeństwo i zaufanie
Gwarancja zwrotu
Dostawa w ciągu 3-5 dni
GINSENG con jalea real 60 cápsulas

Ana María Lajusticia GINSENG con jalea real 60 cápsulas

Żeń-szeń mleczko pszczele

Oczekiwana dostawa: Poniedziałek 18.12.2023
* Ze względu na duży popyt w okresie Czarnego Piątku/Bożego Narodzenia, mogą wystąpić opóźnienia w dostawie.
GINSENG z mleczkiem pszczelim od Ana María Lajusticia . Suplement diety przeznaczony dla osób chcących zwiększyć swoją energię i witalność na bazie mleczka pszczelego i żeń-szenia. Idealny, aby zapewnić dodatkową witalność na co dzień. Suplement ten jest idealny do utrzymania dobrego samopoczucia, energii i witalności ze względu na bogactwo witamin z grupy B (B1, B2, B3 i B6). Żeń-szeń uważany jest za tonik i adaptogen, pomaga organizmowi przystosować się do stresu fizycznego i psychicznego, zwiększając poziom energii i witalności.

Mleczko pszczele ma dużą wartość odżywczą, dostarcza białka, aminokwasów, węglowodanów, witamin i minerałów, które uzupełniają dietę, pomagają zapobiegać niedoborom i sprzyjają samopoczuciu.
EAN
8436000680195
Parafarmaceutyka
Parafarmaceutyczne
Skład: Sproszkowany korzeń żeń-szenia (Panax ginseng), liofilizowane mleczko pszczele, żelatyna, barwnik (dwutlenek tytanu).
Przetłumaczone przez Google
Sposób użycia : przyjmować 1 lub 2 kapsułki dziennie, najlepiej rano.
Przetłumaczone przez Google
Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu. Trzymać z dala od dzieci. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie zastępuje zróżnicowanej i zbilansowanej diety. Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie.
Przetłumaczone przez Google

Ana María Lajusticia - GINSENG con jalea real 60 cápsulas - Opinii

Ana María Lajusticia - GINSENG con jalea real 60 cápsulas - FAQ

Jak długo bierzesz żeń z 60 kapsułkami prawdziwej ajeli?
Przetłumaczone przez Google
(Sebas · 06.09.2021)
Dzień dobry Sebasie, możesz brać tak długo, jak chcesz. Sposób użycia: przyjmować 1 lub 2 kapsułki dziennie, najlepiej rano. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Wszystkiego najlepszego.
Has it been helpful? (0)
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I WYGRAJ 20zl* ZA DARMO!
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2023 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie