Polityka wysyłek
Polityka wysyłek

Przesyłka
Wysyłka naszych produktów jest ograniczona do terytorium Hiszpanii, Portugalii, Anglii, Niemiec, Francji, Włoch, Holandii, Belgii, Austrii i Polski.

Aby sprawdzić możliwości wysyłki i dostawy w innych krajach należy skonsultować się z naszym Dziełem Obsługi Klienta

Wysyłamy przesyłki od poniedziałku do piątku, a czasy przygotowania i dostarczenia wymienione poniżej odnoszą się do dni roboczych (z wyjątkiem dni świątecznych).

Koszty dostawy
Nasze zamówienia wysyłane sa za pośrednictwem standardowego rodzaju przesyłki. Dostawy są realizowane w godzinach roboczych, od 9:00 do 19:00, w zależności od firmy przewozowej, kolejności rozładunku dostawcy oraz kraju docelowego.

Przygotowanie zamówień i Czas dostawy
Zamówienia są wysyłane w kolejnym dniu roboczym od daty ich zarejestrowania. Czas dostawy wynosi od 3 do 5 dni w zależności od kraju przeznaczenia i wybranej firmy przewozowej. Uwaga: soboty, niedziele i święta nie są liczone jako dni robocze.

Dni świąteczne w Madrycie są traktowane jako dni wolne od pracy w www.perfumesclub.pl, jako że dostawa naszego towaru rozpoczyna się w tym regionie. Wysyłka dokonana jest z naszego Centrum Logistycznego z siedzibą w Madrycie. Przepraszamy za wszelkie niedogodności, które mogłoby to spowodować.

Czas dostawy może ulec wydłużeniu ze względu na siły wyższe lub jakiekolwiek przypadkowe incydenty, na które Zespół Perfumes Club nie ma wpływu.
Koszty wysyłki
POLSKA:
• GLS: 37zł
• DHL: 37zł
• UPS: 46zł
Przy zamówieniach powyżej 399 złoty koszty wysyłki są bezpłatne.
Euros Niższa cena
Euros Szybsza dostawa
Kraj: Koszt transportu: Wysyłka gratis od: Przewoźnik:
PL
Polska
37,00 zł 399,00 zł
GLS
PL
Polska
37,00 zł 500,00 zł DHL
PL
Polska
46,00 zł 520,00 zł
UPS
ES Zobacz ceny
PT Zobacz ceny
UK Zobacz ceny
DE Zobacz ceny
AT Zobacz ceny
FR Zobacz ceny
NL Zobacz ceny
BE Zobacz ceny
IT Zobacz ceny
*20
© Perfumesclub.com 2009 - 2018 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie