Darmowe próbki
Gwarancja zwrotu
Dostawa w ciągu 3-5 dni

Giorgio Armani MY WAY

Perfume refill dla kobieta

Giorgio Armani

MY WAY , kwiatowe perfumy dla kobiet autorstwa Giorgio Armaniego, zawierające odkrycia i związki dla kobiety z duchem przygody, ciekawej i autentycznej, która pragnie poszerzyć swoje horyzonty i przeżyć znaczące spotkania na całym świecie.

Zapach symbolizuje spotkania węchowe na całym świecie: włoska bergamotka spotyka się z kwiatem pomarańczy z Egiptu w jasnym i świetlistym wydaniu. W sercu tuberoza spotyka się z jaśminem, pochodzącym z Indii, aby podpisać ten promienny bukiet białych kwiatów, który zapewnia hojność i harmonię. Końcowe spotkanie drzewa cedrowego Virginia z ciepłą wanilią Madagaskaru i białym piżmem stanowi idealne otulające tło. Drzewno-kwiatowe perfumy stworzone ze składników pochodzących z różnych części świata i solidarnie.

DOŁADOWANIE

Perfumy z celem: od składników świadomego pochodzenia po butelki wielokrotnego użytku we wszystkich formatach. Odpowiedzialne zaangażowanie w walkę ze zmianami klimatu. Ten wkład pozwala napełnić oryginalną butelkę MY WAY unikalnym systemem napełniania, aby zminimalizować wpływ na środowisko.

UWAGI ZAPACHU

* NUTY GÓRNE: BERGAMOTKA Z KALABRII I AZAHAR Z EGIPTU. Nuta kwiatu pomarańczy jest wydobywana w Egipcie w wyniku całkowicie naturalnego procesu przodków.

* NUTA SERCA: GRUŹLICA I JAŚMIN INDYJSKI. Promiennym sercem tych kwiatowych perfum damskich jest współczesna interpretacja kultowych białych kwiatów. Tuberoza jest zbierana ręcznie w pobliżu Mysore w Indiach, w stanie Karnataka.

* NUTY BAZOWE: DREWNO CEDROWE VIRGINIA, WANILIA MADAGASKAROWA I BIAŁY GRZYB. Ciepłe i otulające tło kompozycji. Wanilia pochodzi z lokalnych programów, które pomagają wrażliwym społecznościom na Madagaskarze.

Jest to talizman, który zawiera wszystkie ważne spotkania.
JESTEM CO ŻYJĘ.

Grupy Olfaktoryczne
Kwiatowa
EAN
3614272907904
Zazwyczaj kupowane razem

Giorgio Armani - MY WAY - Opinii

*20zl
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie
Używamy cookies aby poprawić doświadczenie w przeglądaniu strony i dostarczyć interesujących treści. Kontunuując korzystanie ze strony rozumiemy, że wyrażają Państwo zgodę na naszą politykę cookies.