Darmowe próbki
Gwarancja zwrotu
Dostawa w ciągu 3-5 dni

Azzaro WANTED BY NIGHT

Eau de Parfum spray dla mezczyzna

EVASIVE, MYSTERIOUS, NIGHT BIRD AND HEDONIST

WANTED BY NIGHT marki Azzaro to męska woda perfumowana należąca do pikantnej drzewnej rodziny zapachowej. Wprowadzony na rynek w 2018 roku jest pomysłem perfumiarzy Michela Girarda i Quentina Bischa i należy do rodziny WANTED. Został wydany jako ciemniejsza i bardziej nocna wersja swojego poprzednika, chociaż nuty zapachowe zmieniły się w nieoczekiwany sposób.

Zaczyna się od pikantnych akordów dzięki olejkowi cynamonowemu o zrównoważonym rozwoju, który łączy się z mandarynką i nektarem cytrynowym. Po nim następuje intensywne i drzewne serce z japońskim czerwonym cedrem w połączeniu z nutami orientalnymi, takimi jak kadzidło i kminek. Jego podstawa jest ciepła i wyjątkowo męska z nutami tytoniu w towarzystwie cyprysu, cedru, paczuli i skóry.

BUTELKA. Mityczna cylindryczna butelka w kształcie pocisku „ubiera się na imprezę”. Dla tego nocnego stworzenia chromowana czapka została lakierowana w ciemniejszym odcieniu. Podobnie jak sok, który można zobaczyć, pokazano bursztynu, aby potwierdzić, że jest to zapach o mocy.

STRONY NIEKOŃCZĄCE SIĘ. Jest to idealny zapach, który może towarzyszyć nocnym wydarzeniom, nocom, które świtają. Jego moc i charakter sprawiają, że jest to zapach odpowiedni tylko dla najbardziej odważnych.

NOWOCZESNE GASTBY. Noce są długie dla CHCĄCEGO, jest bardzo towarzyski, godziny mijają, ale tak trudno go złapać. Tajemnicza i uzależniająca znika w mgnieniu oka. Będziesz chciał, aby ich spotkania trwały wiecznie.
Grupy Olfaktoryczne
Drzewna Korzenny
Data Wydania
2018
Projektanci
Michel Girard & Quentin Bisch
EAN
3351500009848 / 3351500009831 / 3351500012930

Azzaro - WANTED BY NIGHT - Opinii

*20zl
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie